قیمت واکس پرداخت کاری و انواع آنها در لوازم پرداخت کاری

ابزار های پرداختکاری
ابزار های پرداختکاری

مطالبی که در این صفحه معرفی لوازم پرداختکاری خواهید خواند

قیمت واکس پرداخت کاری و انواع آنها در لوازم پرداخت کاری

قیمت واکس پرداخت کاری: آیا تا کنون به سطوح صیقلی و آینه‌ای مانند فلزاتی مانند استیل، آلومینیوم،  نقره،  برنج  و … دقت کرده‌اید؟ به‌ راستی سطوح این فلزات چگونه فراوری می‌شوند که این‌ گونه بازتابنده به نظر می‌رسند و دوام بالایی دارند؟! شاید عده‌ای پاسخ این سؤال را در صنعت لوازم پرداخت‌کاری بدانند.

قیمت واکس پرداخت کاری

عده زیادی سطوح درخشان فلزات را حاصل سایش آنها بر روی سنباده‌های دوار چرخان و  صاف‌کننده می‌دانند؛ در پاسخ به این عزیزان باید بگوییم که این درخشندگی تنها حاصل پرداخت‌کاری فلزات با این دستگاه‌ها نیست؛ بلکه صنعت‌کاران این عرصه با انجام‌دادن کارهای متفرقه‌ای بر جذابیت و درخشندگی این محصولات  می‌افزایند.

ساب پولیش یکی از بزرگ‌ترین و برترین تولیدکنندگان محصولات پرداختکاری در این مقاله مروری خواهد داشت بر معرفی “واکس پرداختکاری” و نحوه کسب قیمت واکس پرداخت کاری از معتبرترین نمایندگی آن.

واکس پرداختکاری فلزات

وقتی صحبت از تولید یک محصول نهایی فلزی می‌شود، هیچ راهی بهتر از پرداختکاری آن جهت  برجسته نشان‌دادن ویژگی‌ها، شکل و طرح‌ آن وجود ندارد! پرداخت فلز یکی از بهترین راه‌ها برای افزودن درخشندگی به آن محصول است؛ اما صیقلی کردن هرچه بیشتر آن  مستلزم استفاده از ابزارهای متفاوتی می‌باشد که نتیجه نهایی را دلنشین‌تر و جذاب‌تر می‌کند.

واکس پرداخت کاری یا واکس پولیش ترکیبات ساینده‌ای هستند که از پودر پولیش مخلوط شده با موم‌ها و چربی‌ها تشکیل شده است؛ این مواد ترکیبی را جهت استفاده راحت‌تر کیکی یا میله‌ای شکل فرم می‌دهند.

از واکس پرداختکاری در صنایع مختلف برای صاف‌کردن سطوح فلزات و ایجاد یک پوشش تمیز و حرفه‌ای استفاده می‌کنند. اگر شما نیز به نیت خرید واکس پولیش به دنبال قیمت واکس پرداخت کاری هستید ممکن است با قالب‌های رنگارنگی روبه‌رو شوید که از آنها شناخت کافی ندارد.

پولیش پرداختکاری می‌تواند برای سطحی نسبت به سطح دیگر کاملاً متفاوت باشد؛ بنابراین برای کمک به مصرف‌کنندگان این محصول، راهنمای جامعی توسط تولیدکنندگان آن در نظر گرفته شده است. تولیدکنندگان واکس پولیش را در رنگ‌های مختلفی فراوری می‌کنند و با این روش اقدام به تفکیک آنها از یکدیگر کرده‌اند.

واکس‌های پرداختکاری
واکس‌های پرداختکاری

واکس‌های پرداختکاری به تفکیک رنگ

ترکیبات واکس پولیش باتوجه‌ به  هدف موردنظر دارای دانه‌های ریز و یا درشت ساینده‌ها می‌باشند. کاربران این محصول باتوجه‌به کاربرد و میزان جلال بخشی موردنیاز می‌توانند از واکس‌های مختلفی برای رفع عیوب و دستیابی به نتیجه دلخواه استفاده کنند. کارشناسان متبحر مجموعه ساب پولیش فهرستی از واکس پولیش‌های رایج را برای کاربران صنعت پرداختکاری به شرح زیر گردآوری کرده‌اند:

واکس پولیش سفید: ترکیبات پولیش سفید عمدتاً برای فلزات سخت و فولادهای ضدزنگ کاربر دارد. پولیش سفید ترکیب ریزتری دارند و از آن برای برش و پولیش خشن یا زبر (پولیش میانی) استفاده می‌شود.

واکس پولیش قرمز: این واکس به دلیل دارابودن میزان چربی بالا توانایی خش بری قابل‌توجهی نیز دارد. واکس پولیش قرمز بر روی فرچه کنفی قابل‌استفاده است و براقیت  فلزاتی مانند طلا، نقره، استیل و آهن را، قبل از آبکاری بیشتر می‌کند.

واکس پولیش نخودی: برای جلادادن  آهن و استیل بر روی نمد پرداختکاری که شمار مش‌های آن بیشتر از 200 عدد است استفاده می‌شود.

واکس پولیش مشکی: از پولیش سیاه برای درخشندگی آلومینیوم، فولاد، مس، برنج و فلزات مشابه استفاده می‌شود. این واکس بر روی نمدهایی که شمار مش‌های آن کمتر از 200 عدد می‌باشد استفاده می‌شود.

واکس پولیش آبی: این واکس روکار قابلیت خش بری پایینی دارد؛ اگر با فلزات غیرآهنی، پلاستیک یا مواد مصنوعی کار می‌کنید، واکس پولیش آبی قابلیت بازگرداندن صافی و درخشندگی اولیه آنها را دارد.

واکس پولیش ساب
واکس پولیش ساب

واکس پولیش سبز: این واکس نیز مانند واکس پرداختکاری آبی یک واکس روکار اما نسبتاً ضعیف‌تر است؛ از این واکس در مرحله نهایی پرداخت برای ازبین‌بردن خط و خش‌های سطحی استفاده می‌شود و ظاهری آینه‌ای مانند به فلز می‌بخشد.

واکس پولیش صورتی: این واکس کاربردی دو‌منظوره دارد. واکس صورتی حد وسط پولیش سبز و آبی می‌باشد؛ این واکس دو‌منظوره در مرحله  اول برای پولیش فلز نرم و در مرحله آخر برای پولیش فلز سخت به کار می‌رود تا رنگ نهایی ظاهر شود.

واکس پولیش زرد: از این واکس برای جلادادن فلزات سخت مانند طلا و پلاتین استفاده می‌شود و در صنعت جواهرسازی محبوبیت بیشتری دارد.

واکس پولیش: واکس پولیش یک جلادهنده فوق‌العاده عالی برای جلادادن فلزاتی مانند استیل، برنج و برنز در صنعت پرداختکاری می‌باشد. این واکس بر روی گیلانس پرداختکاری قابل‌استفاده است.

واکس پولیش قوطی: یکی از رایج‌ترین انواع واکس‌های پرداختکاری واکس قوطی می‌باشد؛ این واکس دربسته بندی  قوطی ارائه می‌شود. واکس قوطی بر خلاف سایر واکس‌های رنگی کارایی وسیعی دارد و در پرداخت زیرکاری آلیاژهایی مانند برنج، سنگ، سرب، آلومینیوم، روی و چوب پرکاربرد است.

نکته: می‌توان از ترکیب سبز یا سفیدروی سطوح فولادی ضدزنگ استفاده کرد.

کاربردهای واکس پرداختکاری
کاربردهای واکس پرداختکاری

کاربران عزیز باتوجه‌به توضیحات ارائه داده شده می‌توانند جهت کسب اطلاعات از نحوه خرید و قیمت واکس پرداخت کاری از طریق سایت www.subpolish.com با ما در ارتباط باشند.

کاربرد و مزایای واکس پرداختکاری

واکس پرداختکاری را می‌توان برای جلا دادن به انواع فلزاتی مانند آلومینیوم، فولاد، تیتانیوم، برنج، نقره، طلا، استیل، برنز و … استفاده کرد. تفاوت بسیار زیادی بین ظاهر دو جنس پولیش داده شده و نشده وجود دارد؛ بعلاوه امتیازات مثبت پولیش دادن فلزات با واکس می‌تواند شامل موارد زیر می‌باشد:

  • دوام و طول عمر جنس را افزایش دهد
  • رسانایی الکتریکی قوی‌تر ایجاد کند
  • مقاومت شیمیایی و الکتریکی در برابر خوردگی را کاهش دهد
  • روشنایی، رنگ و بازتابش جنس را افزایش دهد
  • به زیبایی ظاهر محصول کمک کند
  • به جلوگیری از آلودگی و اکسیداسیون کمک می‌کند
  • سطح بازتابنده‌ای ایجاد می‌کند که می‌تواند تا حد زیادی خوردگی، سایش و پارگی را کاهش دهد

واکس پولیش فلزات

قیمت واکس پرداخت کاری

امروزه به دنبال سیر صعودی قیمت محصولات در هر بخش و صنعتی شاهد واردشدن اجناس متفاوت به بازار هستیم؛ بدون شک خریدن محصول با کیفیت دغدغه‌ای بزرگ برای صنعتگران حرفه پرداختکاری می‌باشد.

باتوجه‌به نوسانات شدید بازار ارائه قیمت ثابت امری غیرممکن شده است؛ بنابراین بهترین راه استعلام قیمت واکس پرداخت کاری مراجعه حضوری و یا مجازی به نمایندگان معتبر در این زمینه است.

فروشگاه ساب پولیش اولین دارنده نشان نماد اعتماد و ساماندهی، همچنین دارنده مجوز اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی در کشور می‌باشد.

خریداران ما از صنایع مختلف صنعتی، خانگی، فروشگاهی، فناوری و … هستند؛ فروشگاه ما دارای انواع واکس‌های پولیش فولاد به‌صورت عمده است. هدف ما درک نیاز کاربران و ارائه محصولات با کیفیت مرغوب اصل و مقرون‌ به‌ صرفه به شما عزیزان در سراسر کشور می‌باشد.

خریداران عزیز می‌توانند با تماس با ما ضمن دریافت مشاوره لازم محصول موردنظر خود را با قیمتی کاملاً منصفانه خریداری کرده و در اسرع‌ وقت و سلامت کامل آن را دریافت کنند.

مطالب مهم لوازم پرداختکاری ساب پولیش

نویسنده: مدیریت ساب پولیش

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *