دستگاه پرداختکاری موشکی سه فاز ساب پولیش

دستگاه پرداختکاری موشکی سه فاز
دستگاه پرداختکاری موشکی سه فاز

مطالبی که در این صفحه معرفی لوازم پرداختکاری خواهید خواند

دستگاه پرداختکاری موشکی سه فاز ساب پولیش 

  دستگاه پرداختکاری موشکی سه فاز ساب پولیش را در زیر شرح خواهیم داد با ما همراه باشید.به طور کلی در صنعت پرداخت کاری میبایست در ابتدای کار از وسایلی جهت پیش برد کار استفاده نمود. که ما به طور خلاصه در زیر به آن ها اشاره خواهیم داشت. برای شروع در پرداختکاری میبایست دستگاه پرداخت کاری مورد نظر را تهیه نمود. انتخاب نوع دستگاه هم میتوان با توجه به برق کارگاه، نوع کار،مقدار فشاری که قطعه برای پرداختکاری احتیاج دارد.

سپس انواع فرچه ها،گیلانس ها،نمد،واکس،غلتک پرداخت کاری،فرچه کنفی،فرچه سیمی و سمباده ها میباشد.به عنوان مثال، اگر کارگاهی برق سه فاز دارد پیشنهاد ما این است. که از دستگاه پرداختکاری موشکی سه فاز ساب پولیش استفاده نماید. زیرا این نوع از دستگاه پرداختکاری قدرت کافی برای انجام کار با تمامی قطعات را دارد. لازم به ذکر میباشد .که انتخاب دستگاه پرداختکاری موشکی سه فاز صرفا 15 اسب بخار نمیباشد. زیرا شما این امکان را دارید که از دستگاه پرداخت کاری موشکی سه فاز ساب پولیش با قدرت 5.5 اسب بخار بهرهمند شوید. یکی از دلایل انتخاب دستگاه ساب پولیش این است که وقتی ما در اینجا مبنای انتخاب رو روی سه فاز قرار میدهیم.

به این علت است که:

زمانی که شما از سه فاز استفاده میکنید،از تمام توان دستگاه استفاده کرده اید . که این قدرت 25 درصد اضافه تر را به شماخواهد داد. در دستگاه های پرداختکاری تک فاز با توجه به قراردادن خازن های خشک و روغنی. در مسیر دینام قدرت اسمی دینام 25 درصد کاهش خواهد داشت. به همین علت پیشنهاد ما دستگاه پرداختکاری سه فاز ساب پولیش بود.

تفاوت دستگاه فرز و پولیش چیست؟
تفاوت دستگاه فرز و پولیش چیست؟

ساب پولیش تولید کننده دستگاه پرداختکاری موشکی سه فاز

*ساب پولیش تولیدکننده دستگاه پرداختکاری موشکی فاز میباشد و همانگونه که در بالا توضیحاتی ارائه شد در ادامه به آن میپردازیم. ساب پولیش که در ابتدا نمایندگی فروش تمامی دستگاه های پرداخت کاری موشکی در ایران را عهده دار بوده و هست. با توجه به کمبود هایی در زمینه طراحی و نوآوری و قیمت در دستگاه های پرداخت کاری موشکی بوده است. ما تصمیم گرفتیم آن را تولید نماییم.با توجه به فروش و همچنین ارتباطی که با خریداران به صورت مستقیم برقرار میکردیم.تمامی این مشکلات و کمبود ها را سرلوحه تولید محصولات خود گذاشتیم.

که به چند مورد از آن در زیر اشاره خواهیم داشت.مواردی که باعث انتقاد و همچین باعث دلسرد شدن مشتریان بعد از خرید میشود. ما توانستیم بعد از کارکردن با دستگاه و در تولید دستگاه پرداختکاری موشکی سه فاز ساب پولیش این موارد را  برطرف سازیم.. این موارد تنها بخش عمده انتقاد ها از تولید کننده دستگاه ها بود که ما در زیر به آنها پرداخته و به همراه توضیحات به شما عرض مینماییم که این مشکلات در دستگاه پرداختکاری موشکی ساب پولیش  برطرف شده اند.

برطرف شدن مشکلات در دستگاه پرداخت کاری موشکی ساب پولیش

1-داغ کردن دستگاه: این نوع مشکل با توجه به این موضوع به وجود می آمد که سازندگان دستگاه های پرداخت کاری در ایران همگی از یک سیستم (کپی) استفاده میکردن و همین امر باعث بوجود آمدن این موضوع میشد. به عنوان مثال زمانی که اولین سازنده یا کپی کار در ایران دستگاه آلمانی رو از همدیگر جدا نمود تا بتواند کپی کند،توجهی به نوع روتور و استاتور نداشت. فقط تعداد دور سیم پیچ ها رو برداشته اند.  طبق همان نمونه پیش برد و بقیه سازندگان هم همین منوال کار را  انجام میدهند.که این امر باعث شد، دستگاه های تولیدی در هنگام کار داغ کرده و به اصطلاح آمپر میکشند.

اما در دستگاه پرداختکاری موشکی سه فاز ساب پولیش : با توجه به مدرک تحصیلی کارگروه که در رشته برنامه نویسی و الکترونیک فعالیت داشتن باعث شد.که دستگاه های پرداخت کاری در این مجموعه به هیچ عنوان داغ نکرده و از قدرت بیشتری هم نیز برخوردار باشند. زیرا سیم پیچی ها در این مجموعه با توجه به روتور و استاتور انتخاب میشود و سیم پیچی بر روی آن با توجه به محاسبات انجام میشود نه کپی از دیگران.

2-نداشتن چراغ سیگنال

در دستگاه پرداختکاری موشکی سه فاز ساب پولیش تمامی دستگاه های پرداخت کاری مجهز به 3 چراغ سیگنال بوده این این امر باعث حس اطمینان به اپراتور دستگاه میشود. که اول از همه برق وارد دستگاه شده است و دیگری علامت هشدار میباشد. که توجه بیشتری نسبت به کارکردن دستگاه داشته باشد. در آخر هم این که برق ورودی اگر دو فاز شده باشد و اولین نفری که متوجه آن خواهد شد ،اپراتور دستگاه پرداخت کاری میباشد. این امر باعث میشود که از روشن کردن دستگاه جلو گیری کرده واز سوختن دستگاه پرداختکاری جلوگیری به عمل می آید.3-جدا نشدن پایه(استفاده دو گانه هم با پایه هم بدون پایه)دستگاه پرداختکاری موشکی سه فاز در ساب پولیش این قابلیت را دارند که از پایه جدا شده و بدون پایه هم قابلیت نصب را داشته باشند.

4-کلید های باکیفیت

تمامی دستگاه های پرداخت کاری موشکی سه فاز ساب پولیش از کلید های با کیفیت با برند کهربا استفاده مینماید. 5-مهره ها و نبود کیفیت مهره های دستگاه پرداختکاری موشکی سه فاز سه فاز ساب پولیش با عرض 4 سانت و شش ضلعی میباشند. 6-شکستن آچار دستگاه پرداخت کاری. آچارهای  دستگاه پرداخت کاری موشکی سه فاز ساب پولیش به صورت چدن نشکن تولید میشود. 7-سری نبودن قطعات: تمامی قطعات در دستگاه پرداختکاری موشکی سه فاز ساب پولیش به صورت سری تولید میشوند.

یعنی به این صورت که در صورتی اگر هر یک از خریداران به قطعات این دستگاه پرداختکاری احتیاج پیدا کنند لازم به ساخت از  روی مشخصا دستگاه خود ندارند و باتوجه به این که تمامی قطعات سری تولید میشوند دسترسی به این قطعات به راحتی امکان پذیر است.

8-صدای بالای دستگاه در حین کارکرد

با توجه به سیم پیچی دقیق و دقت تراش در دستگاه پرداختکاری موشکی سه فاز ساب پولیش این مشکل برطرف شده است.9-هرمی شکل نبودن پایه دستگاه در پایه های تولید دستگاه پرداختکاری موشکی سه فاز ساب پولیش عرض پایین پایه ها کاملا رعایت شده و همین امر شکل هرمی پایه برای لرزش کمتر برطرف شده است. 10-نداشتن قدرت واقعی دستگاه منطبق با پلاک دستگاه متاسفانه تولید کنندگان دستگاه پرداختکاری موشکی سه فاز قدرت واقعی دستگاه را منطبق با آنچه که در خود دستگاه میباشد. را بر روی پلاک درج نمیکنند .

این مشکل باعث نارضایتی خریداران میباشد. که  بعد از مدتی استفاده با توجه به قدرت دستگاه متوجه این امر میشوند . زمانی که خریدار به  فروشنده مراجعه میکند.که هیچ راه حلی وجود ندارد. ولی خوشبختانه در دستگاه پرداختکاری موشکی سه فاز ساب پولیش، این امر به خوبی رعایت شده است و هم  بر روی پلاک  و فاکتور قدرت واقعی دستگاه پرداختکاری درج میشود. و در آخر برگه گارانتی تمامی محصولات در ساب پولیش شامل برگه گارانتی میباشند که این نشان  از تعهد و خدمات پس از فروش محصولات تولیدی میباشد. همچنین لازم به ذکر است قیمت دستگاه در ساب پولیش با توجه به مصوبه ها انجام پذیر است.

دستگاه پرداختکاری موشکی سه فاز ساب پولیش
دستگاه پرداختکاری موشکی سه فاز ساب پولیش در ساب پولیش

مطالب مهم لوازم پرداخت کاری:

اشتراک گذاری

شما هم می‌توانید در مورد مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه افزودن دیدگاه جدید اقدام نمایید.

جعفری

1401-04-29

آیا این نظر به شما کمکی کرد؟

سلام وقت بخیر
ممنون از دستگاه خوبتون من حدود دو سال هست که دستگاه شما رو دارم حتی بدون اینکه سرویسی انجام بدم به خوبی داره کار میکنه باز هم ممنون

مدیر سایت

1401-04-29

آیا این نظر به شما کمکی کرد؟

لطفا برای خرید انواع واکس پرداخت کاری،دستگاه پرداختکاری موشکی تک فاز،دستگاه پرداختکاری سه فاز،گیلانس پرداختکاری،چسب نمد،فرچه کنفی،غلتک و دیگر لوازم پرداختکاری با مشاورین ساب پولیش در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *