گیلانس پرداختکاری

گیلانس پرداختکاری
گیلانس-پرداختکاری

مطالبی که در این صفحه معرفی لوازم پرداختکاری خواهید خواند

گیلانس پرداختکاری

گیلانس پرداختکاری در زیر به شرح این کالا میپردازیم.گیلانس پرداختکاری مورد استفاده در صنعت پرداختکاری میباشد.به این صورت که یکی از کالاهای اساسی مورد استفاده در این صنعت میباشد.روش کار گیلانس پرداختکاری در پرداخت کاری:در ابتدا گیلانس ها را با توجه به نیازی که مورد استفاده در پرداخت کاری میباشد انتخاب میکنیم.

به طور مثال:

گیلانس پشمی،گیلانس نخی لی،گیلانس ارتشی،گیلانس سفید،گیلانس هزار لا،گیلانس کرکی،گیلانس فرچهبعد از انتخاب گیلانس مورد نیاز نوبت به واکس مورد نیاز است به طور مثال:واکس پولیش و یا خمیر پولیش ساب پولیش ،واکس پولیش زرین،واکس پولیش خورشید،واکس پولیش جلابخش،واکس پولیش نورجلا،واکس استیل،واکس برنز،واکس آلومینیوم،واکس آهن،واکس نمد،واکس فرچه بعد از انتخاب نوع واکس دستگاه را روشن نموده و بعد از اینکه گیلانس در حال چرخش بود مقداری از واکس را در تماس با گیلانس میگیریم.

این کار باعث میشود که با توجه به سرعت گیلانس و حرارتی که ایجاد میکند گیلانس مقداری از واکس را جذب خود نماید.بعد اتمام این کار قطعه ای میخواهیم مورد پرداخت قرار دهیم را در تماس با گیلانس قرار میدهیم.بعد از اینکار با توجه به نیاز پرداخت خود را انجام دهید.گیلانس های تولید شده در ساب پولیش به صورت دور شده و سوراخ دار میباشد.این کار باعث صرفه جویی در وقت و دقت بالا در کار میشود.

گیلانس پرداختکاری
          گیلانس پرداختکاری

کاربرد فرچه کنفی

فرچه کنفی تنوع بسیار متفاوتی دارد. از باکیفیت ترین فرچه های کنفی، در ایران تولید می شود و از لحاظ کیفیت بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد. فرچه های کنفی در اندازه نیز تنوع دارد و می توان در ابعاد مختلفی نظیر ۳۰ سانت ۴۰ سانت تک لایه و پنج لایه سفارش داد و یا خریداری کرد.

علاوه بر تولید داخلی تولیدات وارداتی مانند برندهای چینی در ایران صورت می گیرد. در واقع برای خرید انواع فرچه کنفی مشتریان در انتخاب و خرید خود محدودیتی ندارند. فرچه های وارداتی  را می توان در ابعاد ۳۰ سانتی تهیه کرد. تولیدات فرچه کنفی از ۱۵ سانتیمتر تا ۴۰ سانتیمتر صورت می گیرد. از این رو مشتریان با توجه به نیاز خود می‌توانند محصول مورد نظر خود را تهیه کنند. فرچه کنفی از لحاظ ضخامت اندازه های متفاوتی دارد و همچنین با انواع متفاوتی تولید می شوند. اما ضخامت این فرچه های کنفی بین ۱۰ میل تا ۱۲ میل در نظر گرفته می شود. انواع فرچه کنفی با توجه به مدل های متفاوت آن کاربرد و مصارف گوناگونی دارند. ریخته گری، سخت بری، براده برداری از کاربرد های پر اهمیت فرچه کنفی بوده که در صنایع مختلف نظیر اگزوز، موتور، استیل، آهن، شیرآلات استفاده می شود.

انواع فرچه کنفی و قیمت آن

علاوه بر آن انواع فرچه های کنفی جهت افزایش درخشش فلزات نیز استفاده می شوند. فرچه کنفی در میان ابزارهای پرداخت کاری بسیار اهمیت داشته و تقاضا برای خرید آن بسیار است. با افزایش تقاضای خرید و فروش فرچه پرداخت کاری افزایش تولیدات آن در سراسر دنیا صورت گرفته است. ابزارآلات پرداخت کاری نظیر سمباده، نمد، گیلانس، اسکاچ و فرچه پرداخت کاری در ایران با کیفیت بسیار بالایی تولید شده و با قیمت بسیار مناسب در بازار موجود است. تولیدات فرچه پرداختکاری در ایران جز با کیفیت ترین محصول بوده و با نمونه های خارجی تفاوتی ندارد. ابزار آلات پرداخت کاری به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول ابزاری هستند که برای سطوح سخت و رفع ناهمواری های قطعات استفاده می شوند. دسته دوم ابزارآلات ظریفی هستند که برای امور ظریف و جزئی پرداخت کاری استفاده می شود.

 

علاوه بر کاربردهای بسیار فرچه های کنفی، در صیقل دادن ساعت های استیل و فلزی نیز مصارف زیادی دارند. هدف استفاده از فرچه کنفی در پرداخت کاری افزایش درخشندگی و ظاهر زیبای فلزات و قطعات است. از این جهت این ابزار اهمیت زیادی در پرداخت کاری و صنایع مختلف دیگر داشته و در واقع بدون وجود این ابزار قطعات با کیفیت و زیبایی را نمی توان تهیه کرد. پارچه های کنفی امروزه در صنایع مختلف نظیر صنایع چوب، لوازم خانگی و خودرو سازی بسیار اهمیت دارد. فرچه های کنفی با برند های مختلف ایرانی و خارجی در انواع مختلفی تولید می شوند و مصرف کنندگان قادر هستند که با توجه به نیاز خود این محصول را خریداری کنند. فرچه کنفی محصولی بوده که در صنعت پرداخت کاری بر روی فلزاتی مانند آهن، استیل و غیره کشیده می شود.

مطالب مهم لوازم پرداخت کاری:

اشتراک گذاری

شما هم می‌توانید در مورد مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه افزودن دیدگاه جدید اقدام نمایید.

مدیر سایت

1401-04-29

آیا این نظر به شما کمکی کرد؟

لطفا برای خرید انواع واکس پرداخت کاری،دستگاه پرداختکاری موشکی تک فاز،دستگاه پرداختکاری سه فاز،گیلانس پرداختکاری،چسب نمد،فرچه کنفی،غلتک و دیگر لوازم پرداختکاری با مشاورین ساب پولیش در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *