.

از این که مجموعه ساب پولیش اولین دارنده دارای نماد اعتماد و ساماندهی بین فروشندگان لوازم پرداختکاری را برای خرید خود انتخاب نموده اید سپاسگذاریم.

در ادامه به قوانین و مقررات خواهیم پرداخت و به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

استرداد وجه و مرجوعی کالا:

در صورتی که کالایی را انتخاب و خرید نمایید و سپس متوجه انتخاب اشتباه آن کالا شوید و یا به گونه ای باشد که آن کالا قابل مصرف برای استفاده شما نباشد میتوانید آن کالا را تا 24 ساعت پس از خرید مرجوع نمایید و مبلغ کالا را دریافت نمایید.

  • کالای مربوطه نباید استفاده شده باشد و یا در صورتی که دارای پلمپ میباشد نباید پلمپ آن باز شده باشد.
  • دستگاه های برقی شامل این استرداد وجه نمیباشد و کلا قابل مرجوع نیستند.
  • هزینه ایاب و ذهاب و برگشت کالا تا درب فروشگاه به عهده خریدار میباشد.

مدت زمان تحویل کالا:

برای کالاهای غیر سفارشی به صورت روزانه ارسال میشود و در صورتی که کالا سفارشی بوده و میبایست تولید شود با توجه به مدت زمان قید شده در فاکتور اعمال میشود.

خدمات در ساب پولیش:

با توجه به اینکه ساب پولیش فروشنده لوازم و تجهیزات پرداختکاری میباشد در همین راستا و برای رفاه حال خریداران گرامی خدمات مشاوره ای رایگان به صورت تلفنی برای خریداران مهیا میباشد.

ساعات پاسخگویی:

روزهای کاری از ساعت 9صبح الی 18 بعد از ظهر و پنج شنبه ها 9 صیح الی 13 میباشد.

نحوه پرداخت وجه:

هم از طریق درگاه پرداختی که داخل سابت میباشد قابل انجام است و هم از طریق  انتقال وجه کارت به کارت با شماره بانکی که در فاکتور های فروش به نام علی امیری میباشد.

شیوه حمل:

بعد از واریز وجه و تایید آن توسط ساب پولیش ارسال کالا از طریق باربری،تیپاکس،پست،الو پیک،اسنپ و به صورت انتخاب خریدار کالای خریداری شده با هزینه خریدار ارسال میگردد.

نحوه پشتیبانی و خدمات پس از فروش:

کالاهای دارای گارانتی است به صورتی که داخل برگه گارانتی آن کالا ذکر شده است قابل پشتیبانی میباشد.

حریم شخصی:

لازم به ذکر میباشد که ساب پولیش از امنیت بالایی برخوردار میباشد و توسط تیم پشتیبانی قوی برخوردار است و این اطمینان به خریداران گرامی داده میشود که تمامی اطلاعات شخصی و حریم شخصی آنها نیز محفوظ میباشد.

نحوه ثبت شکایت:

در صورتی که خریداران گرامی از کالایی شکایت داشته و رضایت کافی از آن محصول را نداشته باشند میتوانند از طریق تلفن های ذکر شده در سایت با مدیریت مجموعه ارتباط گرفته تا مشکل خود را برطرف نمایند.

سبد خرید فروشگاه