دستگاه پرداخت کاری برنج

دستگاه پرداخت کاری برنج

دستگاه پرداخت کاری برنج ، محصولات تولید شده توسط گروه های صنعتی مختلف، برای فروش نیاز به زیبایی ظاهری منحصر به فردی دارند. برای هرچه زیباتر شدن کالا ها، آنها را پس از اتمام شکل دهی و براده برداری، پرداخت کاری می کنند. فلزات با توجه به ویژگی هایی که دارند، در مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. بعضی از فلزات علاوه بر کاربرد های صنعتی، برای تولید کالا هایی که کاربرد تزئینی نیز دارند، مورد استفاده قرار می گیرند.

فلزاتی مانند استیل، برنز، روی، نیکل و برنج جزو دسته هایی می باشند که برای محصولات تزئینی کاربرد های زیادی دارند. تمامی این فلزات در آخرین مرحله تولید، تحت عملیات پرداخت کاری قرار می گیرند تا ایراد های سطح محصولات برطرف شود. در عملیات پرداخت کاری قطعات، سطح محصولات صیقلی می شود و جلا می یابد و ظاهری زیبا برای قطعه بدست می آید.

عملیات پرداخت کاری برنج در فرایند تولید آن بسیار مهم است.

معرفی فلز برنج

یکی از فلزاتی که برای محصولات تزئینی کاربرد فراوان دارد، فلز برنج می باشد. برنج استفاده های گسترده ای در صنعت دارد اما با توجه رنگ زیبا و منحصر به فردی که دارد، کاربرد های زیادی در دکوراسیون منزل دارد. این زیبایی ظاهری به واسطه عملیات پرداخت کاری برنج به وجود می آید. مسلما در پروسه تولید، ایراد های مختلفی مانند فرورفتگی، برآمدگی و خط و خش ها بر روی قطعه به جای می ماند. برای برطرف کردن این ایراد ها و به وجود آوردن ظاهری مناسب برای قطعه، عملیات پرداخت کاری برنج صورت می گیرد.

اگر بخواهیم نمونه هایی از محصولات ساخته شده از فلز برنج را مثال بزنیم که عملیات پرداخت کاری برنج در فرایند تولید آن بسیار مهم است، می توانیم به لوستر ها، دستگیره های برنجی، عقربه های ساعت، ابزار آلات موسیقی و وسایل تزئینی مانند دستبند و زنجیر برنجی اشاره کرد. البته که دیگر محصولات برنجی، با توجه به کاربرد مخصوصی که در صنعت دارند، تحت عملیات پرداخت کاری برنج قرار می گیرند تا ویژگی های سطح آنها افزایش یابد.

تمامی فلزات در آخرین مرحله تولید، تحت عملیات پرداخت کاری قرار می گیرند تا ایراد های سطح برطرف شود.

پرداخت کاری برنج

تولید قطعات از جنس فلز برنج، بیشتر از روش ریخته گری میسر می شود. پس از ریخته گری برنج، عملیات های براده برداری مختلفی بر روی قطعه صورت می گیرد تا به ابعاد و اندازه های مورد نظر برسد. پس از این مرحله نوبت به پرداخت کاری برنج با استفاده از دستگاه پرداخت کاری برنج می رسد. در این مرحله، با استفاده از لوازم پرداخت کاری ایراد های ظاهری سطح برطرف می شود و مات و کدر بودن سطح جلا می یابد.

برای پرداخت کاری برنج، از انواع گیلانس پرداخت کاری استفاده می شود. این پروسه، در چند مرحله انجام می شود و با استفاده از گیلانس ها با ظرفیت پرداخت کاری متفاوت، انجام می گیرد. گیلانس های مورد استفاده در عملیات پرداخت کاری برنج، در چهار رنگ تقسیم بندی می شوند. در ابتدا، گیلانس آبی، برای از بین بردن خط و خش های عمیق، بر روی شفت دستگاه پرداخت کاری برنج نصب می گردد. اپراتور به وسیله دست و با فشار دادن قطعه بر روی گیلانس، عملیات پرداخت کاری را انجام می دهد.

برای پرداخت کاری برنج یا هر فلز دیگری از لوازم پرداخت کاری مختلفی استفاده می شود.

برای به وجود آمدن سطح ایده آل، سه گیلانس دیگر با رنگ های زرد، قرمز و سفید به نوبت بر روی دستگاه پرداخت کاری برنج نصب می گردند. گیلانس قرمز خط و خش های باقی مانده از مرحله قبل را از بین می برد. با استفاده از گیلانس زرد، سطح قطعه شروع به صیقلی شدن می کند و در نهایت، گیلانس سفید مورد استفاده قرار می گیرد و به وسیله آن سطح جلا می یابد و ظاهری زیبا برای قطعه به وجود می آید.

دستگاه پرداخت کاری برنج

دستگاهی که برای پرداخت کاری برنج مورد استفاده قرار می گیرد، دستگاه پرداخت کاری موشکی می باشد. دستگاه پرداخت کاری موشکی، در دو مدل دستگاه پرداخت کاری موشکی تک فاز و دستگاه پرداخت کاری سه فاز به بازار عرضه می شود. همانطور که از نام آنها پیداست، با توجه به تامین برق کارگاه، می توان از نوع تک فاز یا سه فاز استفاده شود. این دستگاه برای پرداخت کاری مواد اولیه مختلف کارایی دارد و فلز برنج یکی از مواردی می باشد که عملیات پرداخت کاری آن، به وسیله این دستگاه ها صورت می گیرد.

دستگاهی که برای پرداخت کاری برنج مورد استفاده قرار می گیرد، دستگاه پرداخت کاری موشکی می باشد.

دستگاه پرداخت کاری برنج یا همان موشکی، به صورتی طراحی و ساخته شده است که بتوان لوازم مختلف پرداخت کاری را بر روی آن نصب کرد. گیلانس ها، نمد ها، سنباده ها و غیره جزو لوازمی هستند که برای پرداخت کاری محصولات، مورد استفاده قرار می گیرند. همانطور که گفته شد، برای پرداخت کاری برنج نیاز به نصب انواع گیلانس ها بر روی دستگاه می باشد که به وسیله دستگاه پرداخت کاری برنج، این کار به راحتی انجام می شود. در این بین، علاوه بر کارایی مفید دستگاه پرداخت برنج، تخصص اپراتور نیز اهمیت دارد. به این صورت که هر چه اپراتور پرداخت، حرفه ای تر باشد، کیفیت سطح بالاتر خواهد بود.

خرید دستگاه های پرداخت کاری برنج

برای خرید دستگاه پرداخت کاری برنج، می توانید به فروشگاه اینترنتی ساب پولیش رجوع کنید. مجموعه صنعتی ساب پولیش، اولین و بزرگترین تولید کننده دستگاه های پرداخت کاری و لوازم و ابزار آلات مورد نیاز برای پولیش کاری می باشد. این مجموعه با سال ها سابقه، تمامی نیاز های تولید کنندگان محصولات صنعتی را می شناسد و برای پرداخت کاری هر جنس محصولی، لوازم مورد نیاز را مهیا کرده است.

دستگاه پرداخت کاری برنج به صورتی طراحی شده است که بتوان لوازم پرداخت کاری را بر روی آن نصب کرد.

برای پرداخت کاری برنج یا هر فلز دیگری از لوازم پرداخت کاری مختلفی استفاده می شود. ساب پولیش تمامی این لوازم را با کیفیتی عالی و برای تمامی روش های پرداخت کاری تولید می کند. تولید این محصولات توسط ساب پولیش، توسط بهترین دستگاه ها صورت می گیرد و از مواد اولیه با کیفیت و با ویژگی های مناسب کالا استفاده می شود.

پودر سنباده پرداخت کاری ساب پولیش

پودر سنباده پرداخت کاری

در فرایند تولید قطعات، عملیات پرداخت کاری جایگاه ویژه ای دارد. به وسیله این عملیات، ایراد های مختلف سطح برطرف می شود. سطح صیقلی می شود و ویژگی های سطح ارتقا پیدا می کند. به صورت مثال، مقاومت سطح در برابر شکنندگی و خط و خش افزایش می یابد و از بروز لکه و گرد و غبار بر روی سطح جلوگیری می شود. عملیات پرداخت کاری به وسیله انواع دستگاه ها و لوازم و ابزار آلات پرداخت کاری انجام می گیرد. یکی از پر کاربرد ترین لوازم پرداخت کاری، پودر سنباده پرداخت کاری می باشد که در این مقاله توضیحاتی در مورد آن ارائه می کنیم.

استفاده از پودر سنباده، هزینه کمتری را نسبت به دیگر روش های پرداخت کاری شامل می شود.

پودر سنباده پرداخت کاری چیست؟

پودر سنباده پرداخت کاری، ذرات سخت و ساینده ای می باشد که در دو گروه مواد طبیعی و مواد مصنوعی به بازار عرضه می شود. انواع پودر سنباده هایی که از مواد طبیعی به وجود می آیند شامل ذرات کوارتز یا سیلیس، ذرات سنگ چخماق و ماسه می باشند و برای پودر هایی که به صورت مصنوعی ساخته می شوند، از سیلیسیم کاربید، آلومینیوم اکسید یا براده های فلزات استفاده می شود. این پودر های پرداخت کاری، در دو روش آبکاری و پرداخت کاری دستی، مورد استفاده قرار می گیرند که در بخش نحوه استفاده از پودر سنباده پرداخت کاری، توضیح خواهیم داد.

انواع پودر های سنباده

پودر سنباده پرداخت کاری، در انواع رنگ بندی سفید، خاکستری، مشکی، قهوه ای و غیره موجود می باشد. هر کدام از این پودر های سنباده از جنس متفاوتی ساخته شده اند و با توجه به کاربرد مورد نظر، مقدار سایش مختلفی را دارا می باشند. به صورت مثال، پودر سنباده سفید، در گروه مواد مصنوعی و از جنس آلومینیوم اکسید می باشد و در عملیات آبکاری مورد استفاده قرار می گیرد. این پودر برای بسیاری از مواد اولیه شامل آهن، استیل، مس، برنج و غیره استفاده می شود. دیگر پودر های سنباده با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارند، در زمینه بخوصصی مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی از پر کاربرد ترین لوازم پرداخت کاری، پودر سنباده پرداخت کاری می باشد.

ویژگی های پودر سنباده پرداخت کاری

در ابتدا، باید این موضوع را بیان کنیم که استفاده از پودر سنباده، هزینه کمتری را نسبت به دیگر روش های پرداخت کاری شامل می شود. این لوازم پرداخت کاری، هیچگونه آسیبی به محصول در زمان پولیش کاری وارد نمی کنند. در پرداخت کاری به وسیله این محصول، سطح از ظرافت بالایی برخوردار می شود و دقت کیفیت سطح افزایش می یابد. پودر سنباده پرداخت کاری، از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است و زمانی که در روش پرداخت کاری دستی مورد استفاده قرار می گیرد، آسیبی به آن وارد نمی شود.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این محصول، استفاده از آن برای قطعات و محصولات با ابعاد کوچک می باشد. سبک بودن و ماهیت زبری پودر سنباده باعث این ویژگی می شود. این محصول، مقاومت بالایی در برابر فشار، ضربه و سایر عوامل فیزیکی را دارا می باشد و قابلیت رسانایی الکتریکی و حرارتی آن قابل کنترل می باشد.

برای پرداخت کاری با استفاده از پودر سنباده نیاز به دستگاه پرداخت کاری می باشد.

کاربرد پودر سنباده پرداخت کاری

پودر سنباده پرداخت کاری برای انواع مواد اولیه محصولات، مورد استفاده قرار می گیرد. در پرداخت کاری فلزات، استفاده های بسیار زیادی از این محصول می شود. پودر سنباده، در صنعت خودرو سازی، قطعات و لوازم ماشین آلات صنعتی، پیچ و مهره ها و انواع اتصالات کاربردهای فراوانی دارد. علاوه بر موارد گفته شده، پودر سنباده برای به وجود آوردن ظاهری مناسب و زیبا، در لوازم دکوراسیون منزل و ظروف آشپزخانه نیز استفاده های متعددی دارد.

به صورت کلی، عملیات پرداخت کاری، برای زیبا سازی سطح قطعه و افزایش مقاومت سطح، در برابر عوامل  خارجی، انجام می گیرد. با استفاده از پودر سنباده پرداخت کاری، هر دو عملکرد برای سطوح قطعات انجام می گیرد. اگر کالا نیاز به زیبایی منحصر به فرد داشته باشد، مانند ظروف آشپزخانه استیل، می توان از این لوازم پرداخت کاری استفاده کرد. همچنین در قطعاتی مانند پیچ و مهره ها که ویژگی های سطح آنها باید افزایش یابد، استفاده از پودر سنباده کارایی بسیار زیادی دارد.

پودر سنباده پرداخت کاری، ذرات سخت و ساینده ای می باشند.

نحوه استفاده

همانطور که گفته شد، در پرداخت کاری با استفاده از پودر سنباده پرداخت کاری، می توان از دو روش استفاده کرد. در روش اول، از پودر سنباده در فرایند آبکاری استفاده می شود. در این فرایند، قطعات به صورتی پرداخت کاری می شوند که کل سطوح قطعه، به صورت یکجا پرداخت کاری می شوند و تمامی سطوح، با استفاده از این روش، پوشش داده می شوند. استفاده از پودر سنباده پرداخت کاری در فرایند آبکاری، باعث می شود ویژگی های تمامی سطوح ارتقا یابد و لایه ای بر روی قطعه ایجاد شود که از تاثیر عوامل خارجی مانند زنگ زدگی، جلوگیری شود.

روش دیگر استفاده از پودر سنباده پرداخت کاری، عملیات پرداخت کاری به صورت دستی می باشد. در این روش از دستگاه های پرداخت کاری و لوازم مختلفی مانند گیلانس ها و نمدها استفاده می شود. برای پرداخت کاری در این روش، ابتدا باید پودر سنباده را به وسیله چسب، بر روی گیلانس یا نمد مورد نظر چسباند. دستگاه پرداخت کاری، گیلانس یا نمد را به چرخش در می آورد و اپراتور با استفاده از دست، قطعه را در زوایای مختلف، بر روی آن فشار می دهد. به این صورت عملیات پرداخت کاری با استفاده از پودر سنباده انجام می گیرد.

برای خرید پودر سنباده پرداخت کاری با کیفیت، می توانید از فروشگاه اینترنتی ساب پولیش استفاده کنید.

خرید پودر سنباده پرداخت کاری

برای خرید پودر سنباده پرداخت کاری با کیفیت، می توانید از فروشگاه اینترنتی ساب پولیش استفاده کنید. مجموعه صنعتی ساب پولیش با سال ها سابقه، در زمینه تولید و فروش دستگاه های پرداخت کاری و لوازم مورد نیاز آن، فعالیت می کند. محصولات ساب پولیش از کیفیت بالایی برخوردار است و تمامی نیاز های تولید کنندگان محصولات صنعتی را برآورده می نماید. شما می توانید با استفاده از مشاوره های تخصصی ساب پولیش، بهترین گزینه را برای عملیات پرداخت کاری محصول خود انتخاب کنید.

بهترین دستگاه پرداخت کاری

بهترین دستگاه پرداخت کاری چیست؟

برای بدست آوردن پاسخ سوال بهترین دستگاه پرداخت کاری چیست؟ ابتدا باید شناخت مناسبی نسبت به عملیات پرداخت کاری و ابزار آلات و لوازمی که در آن مورد استفاده قرار می گیرند پیدا کنیم. پرداخت کاری، به فرایندی گفته می شود که سطح قطعات در این عملیات صاف و صیقلی می شود و کیفیت خواص سطح، به مراتب بالاتر می رود. در پروسه تولید یک قطعه، روش های مختلفی برای شکل دهی و رساندن ابعاد قطعه به اندازه مورد نظر صورت می گیرد. آخرین مرحله تولید قطعات، پرداخت کاری می باشد که به آن پولیش کاری نیز گفته می شود.

معیار های مختلفی برای تصمیم گیری نسبت به بهترین دستگاه پرداخت کاری چیست؟ وجود دارد.

با توجه به کاربرد مورد نظر قطعه، کیفیت سطحی که باید به دست بیاید، به وسیله لوازم و دستگاه های پرداخت کاری مختلف انجام می گیرد. عملیات پرداخت کاری ممکن است در چند مرحله انجام شود که در هر مرحله، از لوازمی استفاده می شود که به مرور کیفیت سطح مورد نظر را ایجاد می کنند. این لوازم شامل انواع سنباده، گیلانس، نمد، فرچه، واکس و غیره می باشند که برای انجام وظیفه خود بر روی دستگاه های پرداخت کاری نصب می شوند.

بهترین دستگاه های پرداخت کاری چیست؟

انواع دستگاه های پرداخت کاری، برای روش های مختلف پرداخت کاری و پولیش کاری به بازار عرضه می شوند. در حالت کلی، این دستگاه ها به دو گروه ماشینی و دستی تقسیم بندی می شوند. دستگاه های پرداخت کاری ماشینی به نحوی مورد استفاده قرار می گیرند که قطعات بر روی محور ماشین، به وسیله فیکسچر ها، مستقر می شوند و ابزار های پرداخت کاری مورد نیاز بر روی کلگی ماشین نصب می گردند. دقت پرداخت کاری در این روش، بسیار بالا می باشد و کیفیت سطح مطلوبی بدست می آید. برای کارهایی با دقت کمتر، از روش دستی استفاده می شود و نحوه کار به این صورت می باشد که اپراتور به وسیله دست، ابزار یا قطعه را حرکت می دهد و عملیات پرداخت کاری را انجام می دهد.

انواع دستگاه های پرداخت کاری برای روش های مختلف پرداخت کاری و پولیش کاری به بازار عرضه می شوند.

همانطور که گفته شد، انواع دستگاه های پرداخت کاری موجود می باشند و برای تصمیم گیری، نسبت به این موضوع که بهترین دستگاه پرداخت کاری چیست؟ معیار هایی وجود دارد که با توجه به آنها می توان بهترین گزینه را انتخاب کرد. در ابتدا، روشی که برای پرداخت کاری قطعات مد نظر دارید مهم می باشد. روش های پرداخت کاری، با توجه به جنس محصولات و شرایط کارگاه معین می شوند. کیفیت سطح قطعات، عاملی دیگر در انتخاب دستگاه های پرداخت کاری می باشد. کیفیت سطحی که به وسیله دستگاه های پرداخت کاری دستی به وجود می آید، رابطه مستقیم با مهارت اپراتور دارد. نوع برق کارگاه نیز از عواملی است که در این انتخاب تاثیرگذار می باشد. برخی کارگاه ها دارای برق تک فاز هستند و برخی دیگر از برق سه فاز استفاده می کنند.

روش های پرداخت کاری با توجه به جنس محصولات و شرایط کارگاه معین می شوند.

دستگاه های پرداخت کاری

یکی از کاربردی ترین دستگاه های پرداخت کاری، دستگاه پرداخت کاری موشکی می باشد. انواع ابزارآلات پرداخت کاری و پولیش کاری مانند گیلانس ها، نمد ها ، سنباده ها، فرچه ها و غیره بر روی این دستگاه نصب می شوند. عملیات پرداخت کاری قطعات به وسیله حرکت دست اپراتور و در زوایای مختلف قطعه صورت می گیرد. این نوع از دستگاه های پرداخت کاری، برای انواع قطعات با مواد اولیه مختلف و برای کاربرد های متفاوت قابل استفاده می باشد.

دستگاه پرداخت کاری موشکی در سه مدل دستگاه پرداخت کاری تک فاز، دستگاه پرداخت کاری سه فاز و دستگاه پرداخت کاری خرطومی به بازار عرضه می شوند. در کارگاه هایی که برق آن تک فاز می باشد، از مدل دستگاه پرداخت کاری تک فاز استفاده می شود اما اگر کارگاه دارای برق سه فاز باشد، از دو مدل دیگر می توان استفاده کرد.

آخرین مرحله تولید قطعات پرداخت کاری می باشد که به آن پولیش کاری نیز گفته می شود.

تفاوت در این دستگاه ها به این صورت می باشد که دستگاه های پرداخت کاری تک فاز و سه فاز به صورت ایستاده و ثابت می باشند. اما دستگاه پرداخت کاری خرطومی، قابل حمل بوده و همانطور که از نامش پیداست دارای شلنگ می باشد و می توان از فاصله دور تری عملیات پرداخت کاری را انجام داد. نسبت توان کاری دستگاه پرداخت کاری سه فاز، از نوع تک فاز بیشتر می باشد و با قدرت بیشتری عملیات پولیش کاری انجام می گیرد.

نحوه استفاده

همانطور که گفته شد، این دستگاه های پرداخت کاری، قابلیت این را دارند که انواع ابزارآلات پرداخت و پولیش کاری، بر روی آنها نصب شوند. لوازم پرداخت کاری بر روی شفت دستگاه نصب می شوند و به وسیله موتور دستگاه، به گردش در می آیند. اپراتور با در دست گیری قطعات، آنها را در زوایای مختلف و در مجاورت لوازم پرداخت کاری به گردش در آمده، قرار می دهد و عملیات پولیش کاری به وسیله دستگاه های پرداخت کاری صورت می گیرد.

دستگاه های پرداخت کاری قابلیت این را دارند که انواع ابزارآلات پرداخت و پولیش کاری بر روی آنها نصب شوند.

پاسخ سوال بهترین دستگاه پرداخت کاری چیست؟ را ساب پولیش ارائه می کند

در این مقاله، توضیحاتی در مورد بهترین دستگاه پرداخت کاری چیست؟ ارائه شد و اکنون می خواهیم بهترین مرکز خرید این دستگاه ها را معرفی نماییم. مجموعه صنعتی ساب پولیش، اولین و معتبر ترین شرکت در زمینه تولید و فروش دستگاه های پرداخت کاری و لوازم و ابزار آلات آن می باشد. مشتریان با توجه به نوع روش پرداخت کاری مورد نظر برای قطعات تولید شده، می توانند انواع ابزار آلات و دستگاه های پرداخت کاری را در فروشگاه اینترنتی این مجموعه مشاهده نمایند و با کمک مشاوران ساب پولیش، بهترین گزینه را برای نوع پرداخت کاری خود انتخاب نمایند.

مجموعه ساب پولیش با سال ها سابقه، در زمینه تولید لوازم و دستگاه های پرداخت کاری فعالیت می کند. محصولات ساب پولیش با کیفیتی عالی ساخته شده اند و در روند تولید آنها از فناوری های بروز دنیا و بهترین مواد اولیه استفاده شده است.

دستگاه پرداخت گیلانس چیست و چه کاربردی دارد ؟

دستگاه پرداخت گیلانس به عنوان یکی از مهمترین دستگاه هایی شناخته می ‌شود که برای پرداخت کاری فلزات استفاده می گردد. فلزاتی مانند آهن، استیل و برنج را با استفاده از این دستگاه پرداخت کاری می نمایند. این محصول به عنوان کاربردی ترین محصولاتی شناخته می ‌شود که در صنعت لوازم پرداخت کاری باید از آن استفاده کنید. گیلانس انواع متفاوتی دارد که هر یک از مدل های آن بر اساس استانداردهای مشخص شده ای تولید کرده ‌اند. مدل های پشمی، نخی، تلفیقی و ارتشی به عنوان مهمترین مدل های گیلانس شناخته می‌ شوند. به طور معمول دستگاه گیلانس بیشترین کاربرد را نسبت به دیگر دستگاه ها در صنعت دارد.

در بین انواع دستگاه های پرداخت کاری باید بدانید که دستگاه گیلانس یکی از دستگاه های مهم جهت پولیش زدن شناخته می شود. شما می توانید با استفاده از این دستگاه به بهترین نحو ممکن سطوح متفاوت را برق بیندازید و همچنین از گیلانس ها استفاده نمایید. عملیات پرداخت کاری موجب شده که هر یک از قطعات مناسب تر و زیبا تر شوند دستگاه پولیش و دستگاه گیلانس را به عنوان بهترین دستگاه پرداخت کاری می شناسند.

دستگاه پرداخت گیلانس

انواع دستگاه پولیش گیلانس

دستگاه پرداخت گیلانس در انواع متفاوتی تولید می شود. به همین دلیل شما به راحتی می توانید بر اساس نوع خدماتی که انجام می دهید یکی از بهترین دستگاه های پرداخت کاری را خریداری کنید. مدل ها و اندازه های گوناگون دستگاه پرداخت کاری را مشاهده نمایید و سپس یکی از آنها که مناسب تر و باکیفیت تر هستند را خریداری کنید. تمامی ضایعات با استفاده از این دستگاه از روی سطوح از بین می روند. در واقع اگر می خواهید کیفیت محصولات افزایش پیدا کند باید از دستگاه گیلانس استفاده نمایید.

نکاتی در مورد خرید دستگاه پرداخت گیلانس

بسیاری از افراد در مورد خرید دستگاه پرداخت کاری گیلانس اطلاعات زیادی ندارد و نمی دانند کدام یک از مدل ها را خریداری نمایند. در حال حاضر امکان دارد که برخی از افراد گیلانس را به صورت دستی مورد استفاده قرار دهند. باید بدانید که نتیجه کار به صورت دستی زیبا نمی شود. جهت افزایش تقاضا برای خرید دستگاه گیلانس برندهای متفاوتی اقدام به ساخت این دستگاه نموده اند. در بین انواع برندهای تولید کننده دستگاه پرداخت کاری باید در مورد کیفیت آنها اطلاعات بیشتری به دست آورید.

هر یک از تولیدکنندگان قطعات متفاوت نیاز است که از دستگاه پرداخت کاری گیلانس استفاده نمایند. بسیاری از تولیدکنندگان دستگاه با کیفیتی را تولید خواهند کرد تا مشتریان از دستگاه رضایت داشته باشند. مرحله پرداخت کاری به عنوان یکی از مهم‌ترین مراحلی است که در صنایع اهمیت دارد. برای تولید یک قطعه بهتر است که از انواع دستگاه های گیلانس استفاده نماییم. از دستگاه های پرداخت کاری برای رفع نمودن ناهمواری سطوح متنوع استفاده می نمایند. به طور کلی باید بدانید که دستگاه مخصوص گیلانس کاربرد گسترده ای در صنایع گوناگون به دست آورده است.

دستگاه پرداخت گیلانس

نحوه استفاده از دستگاه پولیش گیلانس

تمامی مدل های دستگاه پرداخت گیلانس را در ابعاد استاندارد تولید می کنند. اگر مایل هستید از دستگاه پولیش گیلانس استفاده کنید باید در مورد چگونگی استفاده از آن اطلاعات بیشتری به دست آورید. در واقع این مسئله اهمیت زیادی دارد که بدانید دستگاه گیلانس برای استفاده خانگی تولید نمی شود. این دستگاه برای صنایع متفاوت وارد بازار می شود. برای روشن کردن بسیاری از دستگاه‌ های پرداخت کاری نیاز است که از شهر برق شهری استفاده کنید. سیم برق دستگاه را باید به برق وصل نمایید و سپس آن را روشن کنید. کار کردن با دستگاه گیلانس بسیار مهم است و به تجربه نیاز ندارد.

شما در صورتی که اطلاعاتی در مورد کار کردن با دستگاه پرداخت کاری گیلانس ندارید بهتر است که دفترچه راهنمایی دستگاه را مورد بررسی قرار دهید این مسئله که نکات ایمنی کار کردن با دستگاه را رعایت کنید بسیار مهم است. اگر نکات ایمنی دستگاه را بشناسید از آسیب زدن به خودتان جلوگیری خواهید کرد.

نکاتی در مورد خرید بهترین دستگاه پرداخت گیلانس

نکات مهمی در جهت خرید دستگاه پرداخت گیلانس وجود دارد که هر یک از آنها را باید بشناسید. مصرف انرژی پایین، عملکرد مناسب و ضمانت دستگاه را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید. اگر دستگاه انرژی زیادی را استفاده کند باید هزینه بالایی برای قبض برق پرداخت نمایید. عملکرد مناسب هر یک از دستگاه های پرداخت کاری به برند تولیدی آنها بستگی دارد. به همین دلیل برند تولیدی هر یک از دستگاه ها را از نظر کیفیتی که دارند باید بررسی نمایید. وزن مناسب دستگاه را در نظر بگیرید تا قادر باشید آن را به راحتی جابجا کنید.

اندازه استاندارد، مقاومت بدنه و ایمنی بالا به عنوان دیگر نکاتی هستند که زمان خرید دستگاه پرداخت کاری گیلانس اهمیت دارد. مقاومت بدنه دستگاه به متریالی بستگی دارد که برای تولید دستگاه به کار گرفته اند. هر یک از این موارد را جهت خرید دستگاه در نظر بگیرید و سپس اقدام به خرید آن نمایید. برای خرید هر یک از دستگاه های با کیفیت با کیفیت باید ضمانت نامه آنها را مورد بررسی قرار دهید.

دستگاه گیلانس

قیمت دستگاه پولیش گیلانس چقدر است ؟

قیمت دستگاه پرداخت گیلانس به عوامل متفاوتی بستگی خواهد داشت. اگر می خواهید با بهترین قیمت این دستگاه را خریداری کنید بهتر است که به نمایندگی فروش مراجعه نمایید. نمایندگی که فروش دستگاه های پرداخت کاری را برعهده دارد بر اساس استانداردهای مشخص شده انواع دستگاه ها را تحویل مشتریان می دهد. مشتری می تواند هر یک از ابزار آلات مربوط به دستگاه را مورد بررسی قرار دهد و سپس با بهترین قیمت یکی از آنها را خریداری نماید.

در صورتی که اطلاعاتی در مورد خرید اینترنتی دستگاه پرداخت کاری گیلانس ندارید بهتر است که با کارشناسان حرفه ای در این زمینه مشورت کنید.کارشناسانی که فروش اینترنتی دستگاه گیلانس را بر عهده دارند می توانند شما را برای خریداری این دستگاه راهنمایی کنند. طبق نیازتان در صنایع گوناگون باید یکی از دستگاه های گیلانس که کاربردی و مناسب تر می باشند را خریداری کنید. توجه داشته باشید که هر یک از مدل های دستگاه گیلانس را باید بر اساس استانداردهای مشخص شده ای تولید کنند.

خرید بهترین چسب برای نمد پرداخت کاری

برای اینکه دو ماده پر کاربرد را در صنعت پرداخت کاری به یکدیگر بچسبانید باید از چسب نمد استفاده نمایید. بهترین چسب برای نمد پرداخت کاری باید کیفیت خوبی داشته باشد. کاربرد اصلی چسب این است که از آن برای چسباندن پودر سمباده به نمد استفاده می کنند. مدل های متفاوتی از پودر ‌های سمباده زنی را مشاهده می کنید که بر اساس جنس نمد مورد استفاده در بسیاری از اجسام به کار گرفته خواهند شد. هر یک از فلزات دارای ویژگی های خاصی هستند که باید با نوع خاصی از پودر سمباده زنی به طور کامل صیقل داده شوند. به همین دلیل پودرهای سمباده زنی متفاوتی را می سازند. شناخت پودرهای سمباده زنی برای انتخاب بهترین چسب اهمیت زیادی دارد.

تمامی لوازم پرداخت کاری در ساب پولیش

نحوه استفاده از چسب برای پرداخت کاری

استفاده کردن از چسب نمد بسیار آسان است. از چسب نمد پرداخت کاری شما می توانید جهت چسباندن پودر سمباده به انواع نمد های پرداخت کاری استفاده نمایید. طریقه استفاده کردن از این چسب به این صورت است که ابتدا باید چسب را با آب ترکیب نمایید. چسب نمد زمانی که با آب چسب ترکیب شود تاثیر بیشتری دارد. پس از آن مخلوط به دست آمده را باید روی نمد پرداخت کاری به طور کامل بمالید. بهتر است که چسب نمد و آب چسب به طور کامل مخلوط شود.

در صورتی که ترکیب چسب نمد و آب چسب به صورت اصولی انجام نشود نمی توانید پودر سمباده و نمد پرداخت کاری را به خوبی به یکدیگر بچسبانید. بعد از مخلوط شدن نیاز است که به صورت یکنواخت چسب مورد نظر را روی سطح نمد قرار دهید. این مسئله که لایه یکنواخت و یک شکل روی نمد به وجود بیاید بسیار مهم است. در مرحله آخر نیاز است که پودر سمباده را روی چسب بگذارید. پودر سمباده باید کیفیت مناسبی داشته باشد. این مسئله که پودر سمباده مناسب فلز مورد نظر باشد اهمیت زیادی دارد. پودر سمباده را با دقت و تخصص زیادی انتخاب کنید تا بتوانید کیفیت پرداخت کاری را افزایش دهید.

بهترین چسب برای نمد پرداخت کاری

ترکیبات بهترین چسب برای نمد پرداخت کاری

ترکیباتی که جهت تولید بهترین چسب برای نمد پرداخت کاری به کار گرفته می ‌شوند متفاوت هستند. چسب نمد خواص ترکیبی بی‌ نظیری دارد. در واقع این چسب کمک می‌ کند که از سوخته شدن نمد جلوگیری شود. اگر می خواهید طول عمر نمد را افزایش دهید باید از چسب های مخصوص نمد پرداخت کاری استفاده کنید. چسب های نمد به عنوان مهم ‌ترین ابزارهای صنعت پرداخت کاری و آبکاری شناخته می شوند. زمان استفاده از نمد برای جلوگیری کردن از سوختن نمد باید ترکیبات مربوط به چسب را بررسی کنید. چسب های با کیفیت دارای استحکام و دوام بی نظیری هستند.

چسب های پرداخت کاری

نکاتی در مورد استفاده از چسب های نمد جهت پرداخت کاری

این مسئله که سمباده روی نمد بماند و کیفیت خوبی داشته باشد بسیار مهم است. قبل از مصرف کردن چسب نمد برای پرداخت کاری باید سطح نمد را به طور کامل تمیز نمایید. این مسئله که سطح نمد بدون چربی باشد بسیار مهم است. هر یک از آلودگی‌ های روی نمد را از بین ببرید تا تاثیر چسب را افزایش دهید. هر یک از نکاتی که در مورد استفاده از چسب اهمیت دارد را می توانید روی بسته بندی محصول به طور کامل مورد بررسی قرار دهید.

قیمت بهترین چسب برای نمد پرداخت کاری

قیمت خرید بهترین چسب برای نمد پرداخت کاری به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد. یکی از مهمترین فاکتورهایی که تعیین کننده قیمت چسب می باشد متریال های درون آن است. هر یک از برندهای تولیدی از متریال های متفاوتی برای تولید چسب نمد استفاده می کنند. در صورتی که چسب های نمد پرداخت کاری کیفیت مناسبی داشته باشد قیمت شان افزایش پیدا خواهد کرد. به طور کلی باید به خوبی بدانید که هزینه خریداری انواع چسب های نمد بر اساس استانداردهای مشخص شده تعیین می گردد. جهت خرید انواع طرح چسب های نمد پرداخت کاری باید هزینه خریداری آنها را به طور روزانه بررسی نمایید. در این صورت می توانید با اطمینان خاطر یکی از انواع چسب ها را برای پرداخت کاری خریداری کنید.

مزیت های چسب مناسب برای پرداخت کاری

در صورتی که بهترین چسب برای نمد پرداخت کاری به کار گرفته شود پرداخت کاری به صورت اصولی انجام می گردد. پرداخت کاری یکی از صنایعی به شمار می ‌رود که مانند دیگر صنایع دارای پیشرفت های متفاوتی بوده است. روش ‌های قدیمی پرداخت کاری به گونه‌ ای بودند که با استفاده از ابزارهای دستی آن را انجام می دادند. در واقع در گذشته سمباده های دستی را برای پرداخت کاری مورد استفاده قرار می دادند. امروزه با استفاده از چسب های نمد پرداخت کاری، به راحتی می توانید پرداخت کاری را انجام دهید. دستگاه های متفاوتی امروز جهت پرداخت کاری و مالیدن چسب روی نمد مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

طرز کار کردن با این دستگاه ها بسیار آسان است و پیچیدگی خاصی برای آنها در نظر گرفته نشده است. پرداخت کاری با هدف براق کردن و صاف کردن سطوح فلزات انجام می گردد. بسیاری از اجسام در اندازه و ابعاد متفاوت تولید می‌شوند. با استفاده از بهترین چسب نمد پرداخت کاری می توانید براقیت و صاف کردن سطوح فلزات را افزایش دهید. زمان پرداخت کاری باید سطح جسم را به طور کامل صاف کنید. صیقل دهی با این چسب به خوبی انجام می شود. شما به راحتی می توانید لایه هایی که روی فلز هستند را از بین ببرید تا سطح فلز یا اجسام دیگر با هوا ارتباط نداشته باشد.

چسب های نمد

چرا بهترین چسب برای نمد پرداخت کاری را باید خریداری کنید ؟

احتمال ایجاد خوردگی در صورتی که از بهترین چسب برای نمد پرداخت کاری استفاده کنید از بین می رود. تمامی اجسامی که با استفاده از این چسب طراحی می شوند در برابر سایش مقاومت زیادی دارند. اصطکاک سطحی در تمامی اجسام حفظ می‌ گردد و کنترل خواهد شد. برخی از اجسام فلزی که با هوا سریع اکسید می شوند با انجام پرداخت کاری سرعت زنگ زدنشان کاهش پیدا خواهد کرد. افزایش مقاومت شیمیایی با استفاده از چسب نمد پرداخت کاری مهمترین مزیت چسب به شمار می‌ رود. اگر می‌ خواهید طول عمر هر یک از انواع وسیله هایی که با پرداخت کاری تولید می شوند را افزایش دهید باید از چسب های نمد کاری استفاده کنید.

ابزار پرداخت کاری ساب پولیش

معرفی انواع فرچه کنفی

کاربرد انواع فرچه کنفی در پرداخت کاری

فرچه کنفی از ابزارآلات بسیار مهم صنعت لوازم پرداخت کاری است. انواع فرچه کنفی در نام های برس کنفی، فرچه پرداخت کاری و فرچه پرداخت شناخته می شود. کاربرد فرچه کنفی در صیقل دادن سطوح مختلف مانند استیل، آهن، فلزات، برنج و غیره می باشد. انواع فرچه های کنفی به نسبت جنس های مختلف و عملکرد آن تقسیم بندی می شود. در صنعت پرداخت کاری از فرچه کنفی پس از ریخته گری استفاده می کنند و همچنین برای استفاده از آن از واکس مخصوص کمک می گیرند. در پرداخت کاری لوازمی مانند سماور و کتری از فرچه کنفی استفاده می کنند.

انواع فرچه کنفی ساب پولیش

انواع فرچه کنفی ساب پولیش

فرچه کنفی تنوع بسیار متفاوتی دارد. از باکیفیت ترین فرچه های کنفی، در ایران تولید می شود و از لحاظ کیفیت بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد. فرچه های کنفی در اندازه نیز تنوع دارد و می توان در ابعاد مختلفی نظیر ۳۰ سانت ۴۰ سانت تک لایه و پنج لایه سفارش داد و یا خریداری کرد.

علاوه بر تولید داخلی تولیدات وارداتی مانند برندهای چینی در ایران صورت می گیرد. در واقع برای خرید انواع فرچه کنفی مشتریان در انتخاب و خرید خود محدودیتی ندارند. فرچه های وارداتی  را می توان در ابعاد ۳۰ سانتی تهیه کرد. تولیدات فرچه کنفی از ۱۵ سانتیمتر تا ۴۰ سانتیمتر صورت می گیرد. از این رو مشتریان با توجه به نیاز خود می‌توانند محصول مورد نظر خود را تهیه کنند. فرچه کنفی از لحاظ ضخامت اندازه های متفاوتی دارد و همچنین با انواع متفاوتی تولید می شوند. اما ضخامت این فرچه های کنفی بین ۱۰ میل تا ۱۲ میل در نظر گرفته می شود. انواع فرچه کنفی با توجه به مدل های متفاوت آن کاربرد و مصارف گوناگونی دارند. ریخته گری، سخت بری، براده برداری از کاربرد های پر اهمیت فرچه کنفی بوده که در صنایع مختلف نظیر اگزوز، موتور، استیل، آهن، شیرآلات استفاده می شود.

ابزار پرداخت کاری ساب پولیش

ابزار پرداخت کاری ساب پولیش

اهمیت استفاده از فرچه کنفی

فرچه کنفی در صنعت پرداخت کاری سابقه درخشانی داشته و از ابزار آلات کاربردی این صنعت می باشد. از مزیت های فرچه کنفی یا فرچه پرداخت کاری قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالای آن است. مصرف‌کنندگان همواره خواستار محصولاتی هستند که علاوه بر کیفیت مناسب قیمت مناسبی نیز داشته باشد. از این رو فرچه های کنفی یا پرداخت کاری محصولی هستند که علاوه بر کیفیت و عملکرد مطلوب قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه ای دارد و متناسب با نیاز افراد است. امروزه ابزارآلات پرداخت کاری و پولیش فلزات، به طور گوناگون در بازار موجود هستند. هرکدام از این ابزارآلات برای بخش های مختلفی استفاده می شوند. از این رو فرچه های کنفی جز پرکاربردترین و مهمترین ابزارهای پرداخت کاری بوده که در مدل های مختلف برای مصارف گوناگون به بازار عرضه می شوند.

در صنعت پرداخت کاری برای از بین بردن ناهمواری ها فرچه کنفی جز ابزار پرکاربرد و مهم به شمار می رود. انواع فرچه های کنفی لطافت و نرمی خاصی دارند که برای براق کردن و جلا دادن سطوح مختلف گزینه بسیار مناسبی است. پیش تر درباره مصارف فرچه کنفی و انواع آن توضیحات مختصری ارائه دادیم. در ادامه به طور کلی به کاربردها و اهمیت مصرف انواع فرچه کنفی در پرداخت کاری اشاره می کنیم. کاربرد انواع فرچه کنفی در اموری نظیر تولید شیرآلات مختلف، تولید قطعات خودرو، تعمیر قطعات خودرو، ساخت اگزوز موتور سیکلت، صنعت ریخته گری و تولید آهن و محصولات نظیر آن کاربرد دارد. مصارف فرچه کنفی به طور کل در صنعت ساخت قطعات فلزی است. از آنجایی که فرچه کنفی قدرت سایش بالایی داشته می‌تواند هر نوع قطعه ای را هموار کند و خطوط آن را از بین ببرد.

فرچه کنفی پرداخت کاری

انواع فرچه کنفی و قیمت آن

علاوه بر آن انواع فرچه های کنفی جهت افزایش درخشش فلزات نیز استفاده می شوند. فرچه کنفی در میان ابزارهای پرداخت کاری بسیار اهمیت داشته و تقاضا برای خرید آن بسیار است. با افزایش تقاضای خرید و فروش فرچه پرداخت کاری افزایش تولیدات آن در سراسر دنیا صورت گرفته است. ابزارآلات پرداخت کاری نظیر سمباده، نمد، گیلانس، اسکاچ و فرچه پرداخت کاری در ایران با کیفیت بسیار بالایی تولید شده و با قیمت بسیار مناسب در بازار موجود است. تولیدات فرچه پرداختکاری در ایران جز با کیفیت ترین محصول بوده و با نمونه های خارجی تفاوتی ندارد. ابزار آلات پرداخت کاری به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول ابزاری هستند که برای سطوح سخت و رفع ناهمواری های قطعات استفاده می شوند. دسته دوم ابزارآلات ظریفی هستند که برای امور ظریف و جزئی پرداخت کاری استفاده می شود.

 

علاوه بر کاربردهای بسیار فرچه های کنفی، در صیقل دادن ساعت های استیل و فلزی نیز مصارف زیادی دارند. هدف استفاده از فرچه کنفی در پرداخت کاری افزایش درخشندگی و ظاهر زیبای فلزات و قطعات است. از این جهت این ابزار اهمیت زیادی در پرداخت کاری و صنایع مختلف دیگر داشته و در واقع بدون وجود این ابزار قطعات با کیفیت و زیبایی را نمی توان تهیه کرد. پارچه های کنفی امروزه در صنایع مختلف نظیر صنایع چوب، لوازم خانگی و خودرو سازی بسیار اهمیت دارد. فرچه های کنفی با برند های مختلف ایرانی و خارجی در انواع مختلفی تولید می شوند و مصرف کنندگان قادر هستند که با توجه به نیاز خود این محصول را خریداری کنند. فرچه کنفی محصولی بوده که در صنعت پرداخت کاری بر روی فلزاتی مانند آهن، استیل و غیره کشیده می شود.

مصارف فرچه های کنفی

یکی از انواع فرچه های کنفی فرچه سیمی بوده که این ابزار نیز در پرداخت کاری استیل، آهن و برنج مورد استفاده قرار می گیرد. صنایع مختلفی مانند ریخته گری و تولید شیرآلات از ابزار فرچه کنفی استفاده می کنند. کارخانجات تولید کننده اگزوز موتور سیکلت از فرچه کنفی استفاده می کنند. تمامی این موارد از مصارف و کاربرد انواع فرچه کنفی است. اما می‌توان گفت که اصلی ترین کاربرد این ابزار در صنعت پرداخت کاری فلزات، تمیز کردن انواع قطعات و سطوح فلزی مانند استیل و آهن است. این ابزار را می توان در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار داد. چرا که اهمیت و کاربرد آن بسیار است. فرچه های کنفی در بیشتر صنایع مختلف به خصوص پرداخت کاری کاربرد و اهمیت دارند.

نکته آخر

فروشگاه ساب پولیش عرضه کننده با کیفیت ترین فرچه کنفی های پرداخت کاری میباشد

ابزار های پرداختکاری

راهنمای قیمت واکس پرداختکاری و انواع آنها

راهنمای قیمت واکس پرداختکاری و انواع آنها

قیمت واکس پرداخت کاری: آیا تا کنون به سطوح صیقلی و آینه‌ای مانند فلزاتی مانند استیل، آلومینیوم،  نقره،  برنج  و … دقت کرده‌اید؟ به‌ راستی سطوح این فلزات چگونه فراوری می‌شوند که این‌ گونه بازتابنده به نظر می‌رسند و دوام بالایی دارند؟! شاید عده‌ای پاسخ این سؤال را در صنعت لوازم پرداخت‌کاری بدانند.

قیمت واکس پرداخت کاری

عده زیادی سطوح درخشان فلزات را حاصل سایش آنها بر روی سنباده‌های دوار چرخان و  صاف‌کننده می‌دانند؛ در پاسخ به این عزیزان باید بگوییم که این درخشندگی تنها حاصل پرداخت‌کاری فلزات با این دستگاه‌ها نیست؛ بلکه صنعت‌کاران این عرصه با انجام‌دادن کارهای متفرقه‌ای بر جذابیت و درخشندگی این محصولات  می‌افزایند.

ساب پولیش یکی از بزرگ‌ترین و برترین تولیدکنندگان محصولات پرداختکاری در این مقاله مروری خواهد داشت بر معرفی “واکس پرداختکاری” و نحوه کسب قیمت واکس پرداخت کاری از معتبرترین نمایندگی آن.

واکس پرداختکاری فلزات

وقتی صحبت از تولید یک محصول نهایی فلزی می‌شود، هیچ راهی بهتر از پرداختکاری آن جهت  برجسته نشان‌دادن ویژگی‌ها، شکل و طرح‌ آن وجود ندارد! پرداخت فلز یکی از بهترین راه‌ها برای افزودن درخشندگی به آن محصول است؛ اما صیقلی کردن هرچه بیشتر آن  مستلزم استفاده از ابزارهای متفاوتی می‌باشد که نتیجه نهایی را دلنشین‌تر و جذاب‌تر می‌کند.

واکس پرداخت کاری یا واکس پولیش ترکیبات ساینده‌ای هستند که از پودر پولیش مخلوط شده با موم‌ها و چربی‌ها تشکیل شده است؛ این مواد ترکیبی را جهت استفاده راحت‌تر کیکی یا میله‌ای شکل فرم می‌دهند.

از واکس پرداختکاری در صنایع مختلف برای صاف‌کردن سطوح فلزات و ایجاد یک پوشش تمیز و حرفه‌ای استفاده می‌کنند. اگر شما نیز به نیت خرید واکس پولیش به دنبال قیمت واکس پرداخت کاری هستید ممکن است با قالب‌های رنگارنگی روبه‌رو شوید که از آنها شناخت کافی ندارد.

پولیش پرداختکاری می‌تواند برای سطحی نسبت به سطح دیگر کاملاً متفاوت باشد؛ بنابراین برای کمک به مصرف‌کنندگان این محصول، راهنمای جامعی توسط تولیدکنندگان آن در نظر گرفته شده است. تولیدکنندگان واکس پولیش را در رنگ‌های مختلفی فراوری می‌کنند و با این روش اقدام به تفکیک آنها از یکدیگر کرده‌اند.

واکس‌های پرداختکاری

واکس‌های پرداختکاری

واکس‌های پرداختکاری به تفکیک رنگ

ترکیبات واکس پولیش باتوجه‌ به  هدف موردنظر دارای دانه‌های ریز و یا درشت ساینده‌ها می‌باشند. کاربران این محصول باتوجه‌به کاربرد و میزان جلال بخشی موردنیاز می‌توانند از واکس‌های مختلفی برای رفع عیوب و دستیابی به نتیجه دلخواه استفاده کنند. کارشناسان متبحر مجموعه ساب پولیش فهرستی از واکس پولیش‌های رایج را برای کاربران صنعت پرداختکاری به شرح زیر گردآوری کرده‌اند:

واکس پولیش سفید: ترکیبات پولیش سفید عمدتاً برای فلزات سخت و فولادهای ضدزنگ کاربر دارد. پولیش سفید ترکیب ریزتری دارند و از آن برای برش و پولیش خشن یا زبر (پولیش میانی) استفاده می‌شود.

واکس پولیش قرمز: این واکس به دلیل دارابودن میزان چربی بالا توانایی خش بری قابل‌توجهی نیز دارد. واکس پولیش قرمز بر روی فرچه کنفی قابل‌استفاده است و براقیت  فلزاتی مانند طلا، نقره، استیل و آهن را، قبل از آبکاری بیشتر می‌کند.

واکس پولیش نخودی: برای جلادادن  آهن و استیل بر روی نمد پرداختکاری که شمار مش‌های آن بیشتر از 200 عدد است استفاده می‌شود.

واکس پولیش مشکی: از پولیش سیاه برای درخشندگی آلومینیوم، فولاد، مس، برنج و فلزات مشابه استفاده می‌شود. این واکس بر روی نمدهایی که شمار مش‌های آن کمتر از 200 عدد می‌باشد استفاده می‌شود.

واکس پولیش آبی: این واکس روکار قابلیت خش بری پایینی دارد؛ اگر با فلزات غیرآهنی، پلاستیک یا مواد مصنوعی کار می‌کنید، واکس پولیش آبی قابلیت بازگرداندن صافی و درخشندگی اولیه آنها را دارد.

واکس پولیش ساب

واکس پولیش ساب

واکس پولیش سبز: این واکس نیز مانند واکس پرداختکاری آبی یک واکس روکار اما نسبتاً ضعیف‌تر است؛ از این واکس در مرحله نهایی پرداخت برای ازبین‌بردن خط و خش‌های سطحی استفاده می‌شود و ظاهری آینه‌ای مانند به فلز می‌بخشد.

واکس پولیش صورتی: این واکس کاربردی دو‌منظوره دارد. واکس صورتی حد وسط پولیش سبز و آبی می‌باشد؛ این واکس دو‌منظوره در مرحله  اول برای پولیش فلز نرم و در مرحله آخر برای پولیش فلز سخت به کار می‌رود تا رنگ نهایی ظاهر شود.

واکس پولیش زرد: از این واکس برای جلادادن فلزات سخت مانند طلا و پلاتین استفاده می‌شود و در صنعت جواهرسازی محبوبیت بیشتری دارد.

واکس پولیش: واکس پولیش یک جلادهنده فوق‌العاده عالی برای جلادادن فلزاتی مانند استیل، برنج و برنز در صنعت پرداختکاری می‌باشد. این واکس بر روی گیلانس پرداختکاری قابل‌استفاده است.

واکس پولیش قوطی: یکی از رایج‌ترین انواع واکس‌های پرداختکاری واکس قوطی می‌باشد؛ این واکس دربسته بندی  قوطی ارائه می‌شود. واکس قوطی بر خلاف سایر واکس‌های رنگی کارایی وسیعی دارد و در پرداخت زیرکاری آلیاژهایی مانند برنج، سنگ، سرب، آلومینیوم، روی و چوب پرکاربرد است.

نکته: می‌توان از ترکیب سبز یا سفیدروی سطوح فولادی ضدزنگ استفاده کرد.

کاربردهای واکس پرداختکاری

کاربردهای واکس پرداختکاری

کاربران عزیز باتوجه‌به توضیحات ارائه داده شده می‌توانند جهت کسب اطلاعات از نحوه خرید و قیمت واکس پرداخت کاری از طریق سایت www.subpolish.com با ما در ارتباط باشند.

کاربرد و مزایای واکس پرداختکاری

واکس پرداختکاری را می‌توان برای جلا دادن به انواع فلزاتی مانند آلومینیوم، فولاد، تیتانیوم، برنج، نقره، طلا، استیل، برنز و … استفاده کرد. تفاوت بسیار زیادی بین ظاهر دو جنس پولیش داده شده و نشده وجود دارد؛ بعلاوه امتیازات مثبت پولیش دادن فلزات با واکس می‌تواند شامل موارد زیر می‌باشد:

 • دوام و طول عمر جنس را افزایش دهد
 • رسانایی الکتریکی قوی‌تر ایجاد کند
 • مقاومت شیمیایی و الکتریکی در برابر خوردگی را کاهش دهد
 • روشنایی، رنگ و بازتابش جنس را افزایش دهد
 • به زیبایی ظاهر محصول کمک کند
 • به جلوگیری از آلودگی و اکسیداسیون کمک می‌کند
 • سطح بازتابنده‌ای ایجاد می‌کند که می‌تواند تا حد زیادی خوردگی، سایش و پارگی را کاهش دهد

واکس پولیش فلزات

قیمت واکس پرداخت کاری

امروزه به دنبال سیر صعودی قیمت محصولات در هر بخش و صنعتی شاهد واردشدن اجناس متفاوت به بازار هستیم؛ بدون شک خریدن محصول با کیفیت دغدغه‌ای بزرگ برای صنعتگران حرفه پرداختکاری می‌باشد.

باتوجه‌به نوسانات شدید بازار ارائه قیمت ثابت امری غیرممکن شده است؛ بنابراین بهترین راه استعلام قیمت واکس پرداخت کاری مراجعه حضوری و یا مجازی به نمایندگان معتبر در این زمینه است.

فروشگاه ساب پولیش اولین دارنده نشان نماد اعتماد و ساماندهی، همچنین دارنده مجوز اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی در کشور می‌باشد.

خریداران ما از صنایع مختلف صنعتی، خانگی، فروشگاهی، فناوری و … هستند؛ فروشگاه ما دارای انواع واکس‌های پولیش فولاد به‌صورت عمده است. هدف ما درک نیاز کاربران و ارائه محصولات با کیفیت مرغوب اصل و مقرون‌ به‌ صرفه به شما عزیزان در سراسر کشور می‌باشد.

خریداران عزیز می‌توانند با تماس با ما ضمن دریافت مشاوره لازم محصول موردنظر خود را با قیمتی کاملاً منصفانه خریداری کرده و در اسرع‌ وقت و سلامت کامل آن را دریافت کنند.

اهمیت خرید واکس پرداخت کاری

کاربرد واکس پرداخت کاری

اهمیت خرید واکس پرداخت کاری، برای افزایش درخشندگی سطوح مختلف و یا صاف کردن آنها تنها استفاده از لوازم پرداخت کاری کافی نیست. صنعت پرداخت کاری از محصولات متعددی استفاده می‌کند که واکس پرداخت کاری یک نمونه از این محصولات است. امروزه صنعت پرداخت کاری جز صنایع مهم به شمار می رود و خرید واکس پرداخت کاری در این امر اهمیت دارد. خرید واکس پرداخت کاری باعث صاف و صیقلی شدن سطوحی مانند آلومینیوم، استیل، نقره، چوب و سطوح مختلف دیگر میشود. خرید واکس پرداخت کاری باعث شده تا محصولاتی مانند آلومینیوم، چوب، استیل و غیره از لحاظ ظاهری در سطح بالایی قرار بگیرند و به بازار ارائه شوند. واکس پرداخت کاری در جهت رفع معایب و نقض قطعات مختلف استفاده شده و باعث افزایش درخشش آنها می شود.

واکس پرداخت کاری

واکس پرداخت کاری

برای خرید واکس پرداخت کاری می توان رنگ های گوناگون آن را که به بازار عرضه می شود تهیه کرد و برای قطعات تولیدی مورد استفاده قرار داد. با توجه کردن به یک قطعه می توان متوجه شد که با استفاده از ابزار آلات مختلف معایب و ناهمواری های آن از بین رفته و درخشش بیشتری دارد. واکس پرداخت کاری یکی از ابزارآلاتی است که برای پولیش کردن سطوح مختلف بسیار اهمیت دارد. واکس پرداخت کاری را می توان در مدل های گوناگون و متفاوت از نظر سطح کیفی از بازار تهیه کرد. واکس پرداخت کاری با نام واکس پولیش شناخته می شود. این محصول در صنعت های مختلف بسیار کاربردی بوده و استفاده از آن عملکرد مفیدی دارد. خرید واکس پرداخت کاری در مواقعی که ظرافت و حساسیت کار در اولویت است بسیار کاربردی می باشد. خرید واکس پرداخت کاری شامل کاربرد های زیر می باشد.

 • پولیش لوستر
 • براق کردن دستگیره
 • سایش سطوح مسی
 • سایش سطوح برنجی و استیل
 • ساخت آیینه و شمعدان
 • ساخت دستگیره و قابلمه
خرید واکس پرداخت کاری

خرید واکس پرداخت کاری

 خرید واکس پولیش و پرداخت کاری

این موارد و کاربرد واکس پرداخت کاری تنها چند نمونه از کاربرد های این محصول است. در نهایت با وجود هر مقدار بالا بودن کیفیت پرداخت کاری می بایست از این محصول برای درخشندگی سطوح استفاده کرد. با عدم استفاده از این محصول برای سطوح مختلف نمی توان محصولات با درخشندگی بالایی را عرضه کرد. بنابراین می بایست برای خرید واکس پرداخت کاری الزاما به مرکز معتبری مراجعه کرد. خرید واکس پرداخت کاری در صنایع مختلف مزایای زیادی دارد. عملکرد بسیار عالی، سازگاری با تمامی فلزات، افزایش درخشندگی سطوح مختلف، صاف کردن و صیقلی دادن سطوح و تنوع بسیار بالا از مزیت های خرید واکس پرداخت کاری و استفاده آن در صنایع مختلف است.

این محصول نقض های ایجاد شده بر روی قطعات را رفع می کند. همانند ابزارهای دیگر پرداخت کاری، واکس پرداخت کاری نیز مدل های متنوعی داشته و هر کدام از این مدل کاربرد و استفاده خاص خود را دارد. واکس آبی جز پرفروش ترین واکس های پرداخت کاری بوده که برای جلا دادن قطعاتی مانند شیشه، برنز، آلومینیوم و استیل کاربرد دارد. از واکس آبی برای جلا دادن استیل های باارزش نیز استفاده می کنند. واکس پولیش سبز نمونه دیگری از واکس پرداخت کاری بوده که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با کاربرد افزایش درخشندگی و رفع خط و خش محصولات مختلف استفاده می شود. واکس سفید از محصولات عمده ای بوده که در صنعت سنگ کاری استفاده می شود.

استفاده از واکس پرداخت کاری چه اهمیتی دارد؟

برای رفع خط و خش و افزایش درخشندگی سنگ از واکس سفید پرداخت کاری استفاده می کنند. واکس صورتی پرداخت کاری از مدل های دیگر این محصول بوده که شباهت زیادی به مدل آبی و سبز دارد. در صنایعی مانند پرداخت کاری استیل و فرچه کنفی واکس پولیش صورتی استفاده می شود. واکس پرداخت کاری مشکی نمونه دیگری از انواع واکس پرداخت کاری به شمار می رود. استفاده از واکس مشکی پرداخت کاری برای نمد کاری گزینه بسیار مناسبی است. خرید واکس پرداخت کاری در این صنعت بسیار پر اهمیت می باشد. در واقع خرید واکس پرداخت کاری در جهت رفع خش و براق کردن سطوح فلزات و صیقل دادن آلیاژ مختلف انجام می شود. این سطوح شامل استیل، آهن و دیگر فلزات مختلف میشود. اما لازم است بدانید که ضمن استفاده از واکس پرداخت کاری تخصص و تجربه زیادی لازم است.

نحوه استفاده از واکس پرداخت کاری

در صورتی که برای استفاده از آن تخصص کافی ندارید سپردن این کار به یک فرد متخصص باعث می شود تا نتیجه بهتر و دلخواه خود را از پرداخت کاری بگیرید. افراد تازه کار با تجربه محدود خود قادر نیستند که به راحتی این کار را انجام دهند و در نهایت نتیجه مطلوبی به دست نمی آید. در حال حاضر برای خرید واکس پرداخت کاری می توان انواع مختلف آن را از بازار که تنوع بالایی نیز دارد تهیه کرد. هر مدل و سبک واکس پرداخت کاری ویژگی های خاص خود را دارد. واکس پرداخت کاری با اتصال یک گیلانس مناسب به دستگاه و با رعایت نکات ایمنی هنگام چرخیدن دستگاه استفاده می گردد. این واکس باید با تمامی دقت هنگامی که گیلانس در حال چرخیدن است بر روی آن ریخته شود. ریختن واکس بر روی گیلانس می بایست با تمامی دقت انجام شود و به مقدار کمی این واکس ریخته شود.

پس از آن قطعه مورد نظر جهت صیقل داده شدن برروی گیلانس فشرده میشود. فشار دادن این قطعه تا مرحله ای که شکل و فرم مورد نظر را به خود بگیرد ادامه پیدا میکند. فشار وارد شده بر قطعه باید کنترل شده باشد تا قطعه مورد نظر فرم دلخواه را بگیرد. در هنگام خرید واکس پرداخت کاری می بایست به نکات مهمی توجه شود. نمی‌توان به طور تصادفی  خرید واکس پرداخت کاری را انجام داد که مطابق با خواسته شما باشد. تنوع زیاد این محصول باعث شده که هنگام خرید آن دقت خود را به کار ببرید. دسته بندی متنوع واکس پرداخت کاری بر اساس رنگ انجام شده است که برای خرید آن می بایست با دسته بندی آن آشنا باشید. واکس پرداخت کاری به طور معمول در بسته بندی های 30 عددی به بازار عرضه می شوند. به غیر از آن در بسته بندی با تعداد کمتری نیز می توان این محصول را خریداری کرد.

توضیحاتی در مورد نمد پرداخت کاری استیل

توضیحاتی در مورد نمد پرداخت کاری استیل

نمد پرداخت کاری استیل یکی از مهم ترین لوازم پرداخت کاری به شمار می رود که جهت پرداخت کاری انواع فلزات مانند : استیل، آهن، مس و… مورد استفاده قرار می گیرد. از این ابزار برای از بین بردن ناهمواری ها و خط و خش روی قطعات استفاده می شود که این کار پیش از آبکاری باید صورت گیرد.

نمد پرداخت کاری ساب پولیش

نمد پرداخت کاری ساب پولیش

نمد پرداخت کاری استیل

محصولات قبل از آنکه به بازار عرضه شوند به وسیله ی پرداخت کاری صاف و صیقلی شده و درخشش لازم را برای ارائه به بازار پیدا می کنند. یکی از ابزار های مهم و ضروری برای پرداخت کاری نمد پرداخت کاری استیل است. بطور کلی پرداخت کاری در مراحل ساخت، نقش مهمی را ایفا می کند و برای رفع عیب و نقص قطعه و کنترل اصطکاک سطحی انجام می شود.

امروزه از نمد پرداخت کاری استیل برای پرداخت کاری به روش های نوین استفاده می شود که بسیار راحت و پر کاربرد هستند. یکی از این روش ها، نانو پرداختکاری است که دیگر محدودیت های روش های سنتی را ندارد. روش های سنتی اغلب به دلیل استفاده از ابزار های سخت و جامد به مرور کنار گذاشته شده اند.

از نمد پرداخت کاری در روش های دیگر پرداخت، مانند : میدان مغناطیسی هم استفاده می شود. این روش، نوین ترین روش پرداخت است که اکثر مراحل به صورت مکانیکی انجام می شود. پرداخت سطوح در این روش به وسیله ی میدان مغناطیسی صورت گرفته و از سرعت بالایی برخوردار است. از این روش برای پرداخت کاری پیچ ها و قطعات مارپیچ استفاده می شود.

بطور کلی عواملی که بر کیفیت پرداخت کاری اثر می گذارند عبارتند از :

 • میزان ذره های ساینده
 • سرعت دوران
 • سرعت پیشروی
 • حجم ذره های فرومغناطیسی

ویژگی های نمد پرداختکاری استیل

بطور کلی ویژگی های نمد پرداخت کاری استیل به شرح زیر است :

 • مقاوم در برابر آسیب رسان فیزیکی
 • مقاومت در برابر مواد اولیه شیمیایی
 • داشتن طول عمر و کارایی فوق العاده
 • نصب آسان روی انواع دستگاه پرداخت کاری
 • ضمانت کیفیت و کارایی

درست مثل هر صنعت دیگری که نیاز به مواد اولیه دارد، پرداخت کاری هم از این امر مستثنی نیست. از جمله این مواد اولیه، نمد پرداخت کاری است که انواع مختلفی دارد. در هنگام تهیه این نمد ها باید به جنس، سایز و کاربردشان توجه ویژه ای شود. زیرا هر کدام از انواع نمد ها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند و کاربردشان با یکدیگر متفاوت است. هر یک از ویژگی های نمد پرداخت تاثیر بسزایی روی عملکرد نهایی و کیفیت محصول خواهد گذاشت.

 

نمد پرداخت

نمد پرداخت

انواع نمد پرداخت کاری استیل

نمد پرداخت کاری استیل انواع مختلفی دارد که هر کدام مناسب انجام کار روی سطوح گوناگون هستند. از جمله این نمد ها، مدل دیسکی است که با قطر های 10-120.5-15-17.5-20 .25 عرضه می شوند و حداکثر ضخامت آنها 6 سانتی متر است.

از دیگر نمد پرداخت کاری می توان به :

 • سردریلی نمدی استوانه ای
 • کله قندی
 • مخروطی
 • عدسی اشاره کرد که در اندازه های 8 الی 60 میلی متری تولید و عرضه می شوند.

نمد پرداخت کاری ویژه نیز عبارتند از :

 • نمد پشت کرکی
 • نمد رومیزی یا تخت
 • نمد انگشتی
 • فلاپ نمدی پره ای
 • فلاپ نمدی

همانطور که قبلا اشاره شد هر کدام از نمد ها ویژگی منحصر به فردی دارند و کاربردشان به هم متفاوت است . بطور مثال : برای سطوحی مانند چوب، رزین و فلز از نمد پشت کرکی استفاده می شود. همچنین برای صیقل دادن سطوح فلزی از نمد رومیزی یا تخت بهره می برند.

نمد پرداخت کاری

کاربرد نمد پرداختکاری استیل

کاربرد نمد پرداخت کاری استیل بسیار متنوع و زیاد است که در این قسمت به برخی از آنها اشاره می کنیم.

برای استفاده از نمد پرداخت کاری لازم است که از چسب نمد برای چسباندن پودر سمباده روی آن استفاده شود. قبل از آنکه نمد را به چسب نمد آغشته کنیم باید اطمینان داشته باشیم که نمد عاری از هرگونه مواد چرب است. در غیر این صورت چسب به درستی عمل نکرده و نتیجه ی مطلوبی حاصل نخواهد شد.

بعد از آنکه نمد پرداخت کاری آغشته به چسب شد، لوله ای را به نمد متصل می کنیم تا حالت غلتک به خود بگیرد. حالا این نمد غلتکی را روی پودر سمباده غلتانده تا کاملا پودر به همه جا چسبیده شود. برای خشک شدن کافی است نمد را به مدت 5 ساعت در دمای محیط (25 درجه) قرار داده تا کاملا خشک شود. پس از خشک شدن چسب، نمد آماده ی کار است.

از جمله کاربرد های نمد پرداخت کاری استیل شامل موارد زیر می باشد :

 • پرداخت کاری لوستر
 • پرداخت کاری استیل
 • پرداخت کاری انواع مختلف فلزات
 • پرداخت کاری برنج ، آلومینیوم، برنز
 • پرداخت کاری قالب
 • پرداخت کاری قطعات خودرو و موتور و …

هر دستگاه پرداخت کاری، نمد پرداخت کاری مختص خود را لازم دارد. اکثر دستگاه ها جای معینی برای وصل کردن نمد ها دارند که در بعضی حالت مربعی است در بعضی دیگر حالت دایره ای دارد. بنابراین اگر نمد مناسب دستگاه انتخاب نشود و به اشتباه متصل شود امکان بروز مشکل در دستگاه وجود خواهد داشت. در نتیجه تولید کننده دچار ضرر مالی خواهد شد.

نمد پرداخت کاری استیل

نمد پرداخت کاری استیل

مزایای پرداختکاری با نمد

استفاده از نمد پرداخت کاری استیل مزایایی را به دنبال دارد که در این قسمت به برخی از آنها اشاره می کنیم:

محصولات فلزی قبل از ورود به بازار باید درخشش لازم را بدست آورند همچنین عاری از رسانای الکتریکی شوند. این عوامل با انجام پرداخت به وجود می آید. زمانی که پرداخت کاری با نمد انجام می شود مقاومت فلزات به رسانایی را افزایش داده و طول عمر محصول را افزایش می دهد.

دیگر مزیت های استفاده از نمد پرداخت کاری عبارتند از:

 • بالا بردن مقاومت محصولات در برابر عوامل آسیب رسان شیمیایی و فیزیکی
 • جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیدگی
 • مقاومت در برابر سایش و تغییر شکل در گذر زمان
 • ایجاد ظاهری جذاب تر که سبب جذب مشتری می شود
 • با ایجاد لایه ای نازک روی محصول از خوردگی آن جلوگیری می کند
 • ایجاد سطحی براق و صیقلی

خرید نمد پرداخت کاری درجه یک به عنوان مواد اولیه بسیار مهم و ضروری است.

واکس پرداختکاری دستگیره چیست؟

انواع واکس پرداختکاری دستگیره

واکس پولیش یا واکس پرداختکاری ماده شیمیایی بوده که در لوازم پرداخت کاری و امور مربوط به آن مانند نمد پرداخت کاری و دستگاه های پرداخت کاری استفاده می گردد. واکس پرداختکاری در جهت از بین بردن معایب و نواقص فلزات، پولیش کردن و جلا دادن فلزاتی مانند نقره، چوب، شیشه، استیل و آلومینیوم کاربرد دارد. واکس پرداختکاری یا پولیش رنگ های متفاوتی دارد که هر کدام از آنها برای انجام کار خاصی در صنایع مختلف استفاده می شود.

واکس پرداختکاری ساب پولیش

واکس پرداختکاری ساب پولیش

واکس پرداختکاری نام های دیگری نظیر واکس استیل، واکس نمد و واکس صنعتی دارد. واکس پرداختکاری در نمونه های رنگی خاصی مانند واکس قرمز، مشکی، صورتی، سفید، سبز و آبی موجود هستند که هر کدام از آنها پرکاربرد می باشند. واکس پرداختکاری دستگیره نمونه های از انواع این واکس ها بوده که با توجه به نام آن برای پولیش و جلا پایه کابینت و دستگیره کابینت استفاده می شود.

واکس پرداختکاری دستگیره در موارد دیگری مانند قابلمه، لوستر، سینی، مس، سماور، استیل، آینه شمعدان، دکوری های برنجی، سرویس آشپزخانه و موارد دیگر کاربرد دارد. واکس پرداختکاری آبی یک نمونه از واکس پرداختکاری دستگیره بوده که برای براق کردن و جلا دادن قطعات با ارزشی مانند کروم، آلومینیوم، شیشه و یا انواع دستگیره استفاده می شود. این نوع واکس پرداختکاری برای قطعات با خط و خش کم استفاده میشود. مهمترین موارد استفاده واکس پرداخت کاری دستگیره استفاده بر روی لوازم آشپزخانه، ظروف استیل و از همه مهمتر پایه و دستگیره کابینت و تجهیزات فلزی است. همانطور که گفته شد واکس پرداخت کاری از ابزار آلات مهم و کاربردی پرداخت کاری جهت صیقل دادن فلزات است. واکس پرداختکاری پس از اتمام کار تمامی ناهمواری ها و خطوط فلزات را با لایه برداری سطح آنها برطرف می کند.

واکس پولیش

واکس پولیش

اهمیت استفاده از واکس در پرداخت کاری

در مرحله بعد از پولیش، قطعه مورد نظر توسط واکس پرداختکاری به زیبایی آن افزوده می شود. همچنین مقاومت این قطعه در برابر عوامل محیطی افزایش پیدا میکند. واکس پرداخت کاری و یا واکس پرداخت کاری دستگیره با کاربرد و رنگ خود در دسته بندی های متنوع تقسیم می شود که در ادامه با آن ها آشنا می شوید. واکس پرداخت کاری دستگیره با براق کردن و صیقل دادن دستگیره کابینت و پایه آن خطوط  آن را از بین می‌برد و ظاهری خیره کننده و براق به آن می دهد. همچنین با استفاده از واکس پرداختکاری دستگیره می توان سایر لوازم آشپزخانه مانند شمعدانی، دکوری های استیل، مس و همچنین سماور و سینی را براق کرد و جلا داد. این واکس جلوه لوازم آشپزخانه شما را چند برابر خواهد کرد. واکس پرداختکاری سفید نوع دیگری از این محصول بوده که کاربرد آن در صنایع دیگری مانند سنگ کاری میباشد.

خرید واکس و پولیش پرداخت

خرید واکس و پولیش پرداخت

از واکس پولیش سفید می توان به عنوان واکس پرداختکاری دستگیره نیز استفاده کرد. زیرا این واکس نیز در جهت از بین بردن خط و خش و براق نمودن استفاده می شود. واکس پولیش سفید برای براق کردن انواع سنگ ها نیز استفاده می شود. از مزیت های استفاده از واکس پرداختکاری یا واکس پولیش می توان به عملکرد بسیار بالا، برطرف کننده نواقص که در حین پرداخت کاری اعمال می شود، صیقل دادن و صاف کردن سطوح مختلف اشاره کرد. این محصول برای تمامی فلز ها تنوع بالایی داشته و از انواع این واکس میتوان برای پرداخت کاری استفاده کرد. همانطور که گفته شد این محصول تنوع بالایی داشته و واکس پولیش زیرکار نمونه‌ای از این تنوع است. واکس پولیش زیرکار در صنایعی مانند سنگ چوب و برنج کاربرد دارد.

مزیت واکس پرداخت کاری یا پولیش

از دیگر مزیت های استفاده از واکس پرداختکاری برای خودرو از بین بردن خطوط بدنه آن و از بین بردن آلودگی و کدری بدنه خودرو می باشد. واکس پولیش یا پرداخت کاری برای محصولات و یا بدنه خودرو لایه محافظت ایجاد می کند و در برابر عوامل فیزیکی و جوی به عنوان محافظ عمل می کند. استفاده از ابزار آلات پرداخت کاری به خصوص واکس پرداختکاری در ظاهر محصولات تولید شده بسیار موثر است. همانطور که میدانید ظاهر محصول در فروش بسیار تاثیر گذار بوده و در نهایت استفاده از این محصول در فروش شما نیز بسیار تاثیر می گذارد. فروش قطعه مورد نظر شما با هر مقدار بالا بودن پولیشکاری توسط لوازم پرداخت کاری بیشتر خواهد شد. یعنی هر میزان که دقت و تخصص خود را در پولیش کاری روی قطعه بالا ببرید فروش قطعه شما به بهترین نحو خواهد بود.

بنابراین تهیه بهترین ابزار آلات مورد نیاز پرداخت کاری و همچنین بهترین واکس پرداختکاری در مدت طولانی باعث می شود که سود زیادی نصیب شما شود. عمل پرداخت کاری فلزات برای هر فلز و قطعه متفاوت است. همچنین پرداختکاری هر نوع فلز به لوازم مخصوص به خود نیاز دارد. انواع پرداخت کاری شامل پرداخت کاری نقره، پرداخت کاری آلومینیوم، پرداخت کاری آهن، پرداخت کاری مس و پرداخت کاری استیل میشود. در پولیش کاری قطعه یک لایه بسیار نازک از سطح سازه برداشته می شود و پس از آن با استفاده از واکس تمامی خطوط و ناهمواری ها و طرف می شود. در انجام این عملیات استفاده از واکس پرداختکاری درخشش و جلوه زیبایی را به سطوح می دهد. علاوه بر زیبایی و جلوه خاص لایه محافظی در برابر عوامل محیطی برای این قطعه می شود.

واکس پرداخت کاری

ویژگی های واکس پرداختکاری

در ادامه انواع مختلف واکس پولیش را نام برده و ویژگی های آن را تعریف می کنیم. واکس نمد با نام دیگر واکس گیلانس برای آبکاری و پرداخت کاری قطعاتی مانند برنج آهن و استیل استفاده می شود. واکس گیلانس در زمان استفاده از ابزار گیلانس در پرداخت کاری استفاده می شود. واکس صنعتی یکی دیگر از انواع واکس براق کننده در پرداخت کاری است. این واکس صنعتی تهیه شده از نفت خام بوده و در رنگ های متنوعی به بازار عرضه می گردد. واکس های سبز و آبی در پرداخت کاری روکار استفاده می شوند و همچنین واکس مشکی در نمد کاری کاربرد دارد. نوع دیگر واکس پرداختکاری که برای صیقل دادن و درخشان کردن استیل و انواع دستگیره کاربرد دارد واکس استیل است. این واکس همانطور که از نامش مشخص است برای براق سازی استیل استفاده می شود.